Başkan açıkladı: "Arda Kurtulan ile görüşüyoruz"

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Arda Kurtulan'ın transferiyle ilgili konuştu.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, yaptığı açıklamada Fenerbahçe'nin genç yıldızını işareti etti. Arda Güler'in müthiş çıkışı sonrası gözlerin çevrildiği Fenerbahçe genç takımından son parlayan isim Arda Kurtulan'dı. Adana Demirspor Başkanı yaptığı açıklamada oyuncuyla görüştüklerini itiraf etti. 

19 yaşındaki sol kanat oyuncusu için Fenerbahçe'de çok şey bekleniyordu. 2 yıl daha sözleşmesi olan Arda, Kuzey Makedonya Milli Takımı'nın alt yaş kategorilerinde gösterdiği performansla da dikkat çekmişti. Fenerbahçe U19'da 66 maçta 16 gol, 10 asist yapan oyuncu için transfer belirsizliği yaşanıyor.

MURAT SANCAK: "ARDA KURTULAN İLE GÖRÜŞÜYORUZ"

"Ömer Faruk Beyaz diye bir oyuncuyla görüşmedik. Fenerbahçe'den Arda Kurtulan ile görüşüyoruz. Galatasaray eğer bize Barış Alper Yılmaz'ı vermek isterse almayız. Artık kiralık oyuncu almak istemiyoruz. Bize eğer satın alma opsiyonlu vereceklerse oyuncu alacağız. Ya da ortak olacağız. Ben alacam ve parlatacağım sonra alamayacağım bonservis olacak."

Yorumlar

Elimizdeki kiralık oyuncular sezonu kurtarınca anladık sonunda..FB bu oyuncuyu bonservisi ile vermez,e zaten kiralıkta istemiyoruz..Konu kapanmıştır..Gülünç olan bizim u takımlarımız show yaparken ve oradan en az 5-6 oyuncu A takım seviyesindeyken,Arda Kurtulan'ın peşine düşmemiz...Arda Güler dünyanın 17 yaş altı en pahalı 4. oyuncusu olarak açıklandı...Bizim alt yapıda benzeri hiç mi oyuncu yok..??
Renktaşım, ARDA GÜLER en değerli futbolculardan. Bizim listemizde olan ARDA KURTULAN. isimleri karıştırdın galiba:)
hiç gereksiz bir oyuncu alttan çıkar daha uygun olur, boşa para,

Yeni yorum ekle