Barcelona Altyapısından, Demirspor Altyapısına

Altyapıda devrim gibi kararlar alan Adana Demirspor'da transferler de devam ediyor.

2015 yılında (10 yaşındayken) İspanya La Liga takımlarından Barcelona Futbol Kulübü tarafından  İstanbul’un Pendik İlçesi’nde düzenlenen alt yapı seçmelerine katılan Kaan Sarmısakçı, bu seçmeleri kazanıp Barcelona ile sözleşme imzalamıştı. Ancak oturum izninden dolayı tekrardan ülkemize dönmek zorunda kaldı.

Her geçen gün bir adım daha ileriye giden Adana Demirspor altyapısı yaptığı bu hamleyle buraya sadece zaman doldurmak için değil, iş yapmak için geldiklerini göstermiş oldular.

Kaan Sarımsakçı haricinde altyapıya başka oyuncularda transfer edildi.

Transfer edilen isimler şu şekilde ;
Samet Akif Duyuru (Adaletgücü)
Kerem Güneri (Adaletgücü)
Emirhan Yıldız (Çukurova Gençlik)
Halil Eray Aktaş (Emekspor)
Barış Timur (Kanaryaspor)
Serhat Uygur (Anadolu 19 mayıs)
Murat Uğur Eser (kaleci) (Çukurova Pres Havuzlubahçe)

(http://demirspor1940.blogspot.com)

Yorumlar

emeği geçenleri kutluyorum altyapı herşeyden önemlidir demırspora gönül bağıyla bağlı oyunculara ıhtıyacımız var
Demirspor Eses le sezon açılış maçı oynasa iyi olmaz mı , Zonguldakspor da olur
İsmail konuk Boluspor a verilmiş , bnce mitrovic Semih ve Tayyip ten daha iyi orijinal Bir stoperdi ??? Sürekli şans bulduğu dönemde çok iyi maçlar çıkarmıştı , ne diyelim hayrlsi olsun ??
ismail konuk haberi doğruysa saçmalamaya devam ediyoruz demektir dediğin gibi mitroviçtende tayyiptende daha iyi oyuncu
İsmail konukun kronik bel sakatlığı yoksa (çünkü öyle duymuştum)Arkadaşlara aynen katılıyorum.ismail sakat değilse takımın eniyi stoperlerinden biridir.çünkü ismail hava hakimiyeti çok iyi.rakibe asla kafa topunu vermiyordu.ama sakatlandığının ertesi haftası altaydan iki tane kafa golü yedik.ama ümit özat futboldan bihaber bunları takip etmiyorki.isterseniz eski macları bir inceleyin.semih olsun, mitroviç olsun veya rassoul olsun hava topları hiç yok.hatay plaofmaçı aon dakika mirkanın kafa golünde ismail olsa o kafayı kesinlikle vurdurmazdı.maalesef o pozisyonda mitroviçde götünü söndü.noolursa olsun stoperin birinin mutlaka hava hakimiyetinin çok iyi olması şart.yoksa leblebi gibi havadan gol yersin.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor