"Bana Demirsporlu Volkan diyebilirsiniz"

Adana Demirspor kaptanı Volkan Şen yaptığı açıklamada Başkan Murat Sancak'a transferi için teşekkür ederken yeni transferlerin takımı daha iyi yerlere getireceğini belirtti.

Beklentilerin farkında olduğunu belirten başarılı futbolcu, "Geçen sezon başında Adana Demirspor'a gelmeyi çok istemiştim. Ancak bonservis problemi aşılamadı. Başkanımız Murat Sancak beni transfer ederek büyük bi sorumluluğun altına girdi ve ciddi bir bonservis bedeli ödedi. Beni Adana Demirspor'a kazandırdı. 7 tane transfer teklifini reddettim. Adana Demirspor'u seçtim. Doğru bir karar verdiğimi görüyorum. Başkanımız, Hocamız, taraftarlarımız ve takım arkadaşlarım bana güveniyor. Ben de antrenmanlarda ve sahada elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Beklentilerin farkındayım ve beklentileri karşılamak istiyorum." dedi.

"Bana Adana Demirsporlu Volkan diyebilirsiniz"

Adana'yı ve Adana Demirspor'u çok sevdiğini belirten Volkan Şen, "Erkan Abinin futbolculuğunu, kariyerini tartışmaya veya konuşmaya hiç gerek yok. Erkan Abiyi insan olarak çok seviyorum. Bize çok büyük bir güç katacaktır. Diğer gelen arkadaşlarımızda buraya layık görülmüş ki geldiler ve iyi çalışıyorlar. İnşaallah ikinci devrede istediklerimizi yaparak şampiyon olmak istiyoruz. Biz büyük bir aileyiz ve başkanımız da bu ailenin reisi. Maddi ve manevi hep yanımızda. Camiada 26 yıllık bir Süper Lig özlemi var. Biz de şampiyon olarak hem başkanımızı hem de taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. Ben Adana'yı ve kulübümü çok seviyorum. Bana Adana Demirsporlu Volkan diyebilirsiniz. Bir ömür kendimi bu camianın bir parçası olarak göreceğim. Ben duygusal bir adamım ve taraftarlarımız bana her zaman  destek oluyor." ifadelerini kullandı.

"Yabancı futbolcu takıma birşeyler katacaksa alınmalı"

Yabancı futbolcu sınırlandırması ile ilgili olarak konuşan tecrübeli oyuncu, "Bizler yabancı futbolcu gelmesin demiyoruz. Ama Türk futbolcu daha yetenekli ise niye yabancı alınıyor. Yabancı futbolcular Türkiye'yi para için seçmemeli ve Yabancı futbolcu takıma birşeyler katacaksa alınmalı. Bizim ülkemizde gerçekten çok yetenekli oyuncular var. Bunların kararını verecek bizler değiliz. Biz sadece düşüncülerimizi dile getirebiliyoruz." dedi.

Yorumlar

Volkan kardeşim, ilk yarıda oynadığın oyunu doksan dakikaya yaymanı bekliyoruz. Çünkü bu ligin ikinci yarısında herşey oluyor bu nedenle doksan dakika sahada kalmanı ve erkan ile beraber takımı sırtlamanı bekliyorum. Allah sakatlık vermesin. Allah yardımcımız olsun. O sene bu sene.
allah sana sakatlık vermesin volkanım biz senden memnunuz allahta senden memnun olsun başkanımızdanda allah razı olsun seni bize kazandırdıgı için seni ads li yaptıgı için minetkarız egerki başkanımız metin kormazdan memnunsa saygı duymalıyız saygılar...a.d.s

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor