Balotelli'den büyük iyilik!

Adana Demirspor'un dünya yıldızı golcüsü Beşiktaş maçında attığı gol için aldığı primi kimsesizler yurduna bağışlayacak.

Adana Demirspor'un yıldız golcüsü Mario Balotelli Beşiktaş maçı sonrasında gündemden düşmüyor. Türkiye spor kamuoyunda hakkında asılsız iddialar ile itibarsızlaştırılmaya çalışılan başarılı futbolcu Beşiktaş maçında attığı golden sonra aldığı primi kimsesiz çocuklara bağışladı.

Yaptığı yardım çalışmaları ve iyilik hareketleri ile tanınan yıldız futbolcu kimsesizler yurdu müdürü ile görüşerek aldığı primi bağışlayacak.

Adana Demirspor’un Beşiktaş karşısındaki 3-3’lük skorunda büyük pay sahibi olan Mario Balotelli aldığı ekstra primi kimsesizler yurduna bağışlayacak. Ayrıca Balotelli, yurt müdürü ile görüşecek. Yurtta hangi çocuğun ne eksiği varsa hepsini tamamlayacak.
 

Yorumlar

Yokluktan gelen yokluğun ne olduğunu bilir,helal olsun sana kralsın balotelli
zengin ve varlıklı insanlara önmle duyurulur
Bir insana olumlu yönde yaklaşırsanız oda pozitif yönde hayata bakmaya başlar Balotelli sorunlu bir çocukluk dönemi geçirmiş hep birlikte moral verelim takıma bundan sonra daha çok katkı sağlayacaktır.
adamsın. senin zaten böyle işler yaptığını biliyordum. adana artık senin yuvan. burada baştacısın. daha çok güzel günler göreceğiz seninle. Questa città sarà sempre dietro di te. ti vogliamo bene.
İyilik yapmak güzel ama gizliden yapmak en güzeli yakışanda budur herkezin bilmesine gerek yok Allah bilsin yeter
o bağışı balotelli değil yurt müdürü açıkladı
saçmalamışsın...
helal sana balo sen deliysen öyle diyorlar ama ben deli olduguna inanmıyorum herkes senin gibi deli olsa keşke bence en akıllı adam sensin adamın kralısın balo sen bagış yapıyorsun paylaşımcısın allah kesene bereket versin balo seni seviyoruz
Helal olsun,bir de daha sakin olabilse,çok daha iyi olur.
gardaşım helikopter, pat pat, kral hareket
Adamsın Adanalı balo.
bence takıma katkısı çok ama çok ıyı arada sırada çizgiyi aşıyor o kadarda olur artık
Sağ elin verdiğini sol elin bile görmemesi lazım reklamlar
Istanbul medyası seni cekenedigi icin aleyhine haber yapiyor çünkü sen onları kiskandiracak yapida bir insansın türkiyede şu an senin kadar popiler bir oyuncu yok

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor