Balotelli, Palermo yolunda

Mario Balotelli'nin Adana Demirspor macerası sona erebilir. İsviçre'den Sion kulübünün de transfer teklifi sunduğu İtalyan golcüye şimdi de İtalya'daki memleketinin takımı olan Palermo talip oldu. Manchester City'nin de dahil olduğu City Group'un satın aldığı Palermo, Balotelli ile çıkış yakalamak istiyor.

"YUVANA DÖN MARIO BALOTELLI"

Akşam'ın Tifosi Palermo'dan aktardığı habere göre; Palermo'nun Mario Balotelli ile ilgilendiği ve İtalyan golcüyü memleketine döndürmek istediği ifade edildi. Süper Lig 'de Adana Demirspor'daki performansı ile dikkatleri üzerine çeken 31 yaşındaki futbolcu ülkesinde de yakından takip ediliyor.

Haberin devamında; Mario Balotelli'ye "Yuvana dön" mesajıyla yaklaşacak olan Palermo'nun yıldız golcüyü kadrosunda görmeyi umduğu belirtildi.

MARIO BALOTELLİ BİR İLKE İMZA ATMIŞ OLACAK

Mario Balotelli, Adana Demirspor'dan Palermo'ya transfer olursa, doğduğu şehre geri dönmüş olacak. Böylelikle, 31 yaşındaki yıldız kariyerinde yeni bir sayfa açarak, İtalya'da Serie B'de forma giyecek.

Yorumlar

Yeter kardeşim gidecekse gitsin kalacaksa kalsın nedir bu sürekli gidiyor gitti gidecek
bu adam geldıgı gunden beri bir yerlere ransfer oluyor sürekli:)
Balodan iyi transfer geliri elde ettik 10 tane takima sattik
Kesin ayrılıyor , 2,5-3,5Mil€ gider . Bakalım kim gelecek.
BAŞKAN BU ADAM İYİ. BU ADAMI BİR KONUŞUP İKNA ET, GÖNÜLLÜ OYNASIN, YANİ KALMAYA KARAR VERSİN,GEREKİRSE BİRAZ ZAM YAP ... GİDERSE İŞİMİZ ZOR! O KALİTE DE BİR DÜNYA YILDIZI BULMAK ZOR.
Faruk Bey..Bu kafa yapısında ki bir oyuncu için neden ısrar edilsin??..Cavani boşta..Alırsın onu Balo'nun adı bile unutulur..Sonuçta karakterli oyuncu..İyi geceler...
Yetti artık geldiği günden beri transfer oluyor, neden gitsin ki adam?
Belhanda-Balotellı..Alındığında da yazdık..Hem pahalı,hem sorunlu oyuncular..1.si yılda 3 maç top oynar,tüm sezon sahada dolaşır durur-G.Saray maçlarını tribünlere 3'lü çektirmek adına bekler;diğerinde ise mental sorunlar olduğunu Mancını başta dünya biliyor..Yolu açık olsun artık da,ADS'de yeni forvetine bir an önce kavuşsun.....
Bir yerlere yamamaya çalışıyor menejerler
Bunun gibi haberlere bakardım şimdi bakmıyorum niye basın haber olsun diye kendi kendilerine haber üretiyor. Dikkat edin Burak Yılmaz ve boletlliden başka haber değeri olmadığından devamlı Burak ads geliyor. Yok balotelli gidiyor. Diye haber yaptılar...

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor