"Balotelli kafayı milli takıma takmış"

Adana Demirspor'un teknik direktörü Vincenzo Montella, birçok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu. İtalyan teknik adam, Mario Balotelli'ye de değindi ve kafasını milli takıma taktığını söyledi..

Adana Demirspor günlerini aktaran Montella, "Türkiye'deki deneyim mükemmel. Çok mutluyum, güler yüzlü insanlar var ve doğru koşullarda çalışmak mümkün. Başkanımızın çok büyük bir kalbi var. Son maçı kaybetmemize rağmen, bana birkaç günlüğüne teknesini bıraktı" dedi..

"MİLLİ TAKIM'I KAFASINA TAKMIŞ"
Öğrencisi Mario Balotelli hakkında yorum yapan İtalyan teknik adam, "Milli Takım'a dönmeyi kafasına koymuş, takıntı haline getirmiş. Uzun zamandır Milli Takım'a alınmadığı için bu kolay değil, Balotelli de bu durumun farkında. Bu konuda onu takip ediyorum, amacı Mancini'ye kendisini ne kadar geliştirdiğini göstermek" ifadelerini kullandı..

"KENDİ ADIMA DOĞRU OLANI YAPMAK İSTİYORUM"
Son olarak geleceği hakkında konuşan genç teknik direktör, "Bu tecrübemden keyif alıyorum. Teknik direktörlük için genç bir yaştayım. Yurt dışında çalışmayı ve yeni kültürler tanımayı seviyorum. Asla, asla dememelisiniz ancak ben şu an yerimden memnunum. Geleceği düşünmek için zaman var, şimdiden bunun için konuşmak gereksiz. Kendi adıma gelecekte doğru olanı yapmak istiyorum" sözlerini kullandı..

Yorumlar

Balo bu haliyle Ads de zor oynuyor italya milli takıminda ancak rüyasında oynar 4. 5 km.koşu performansıyla çok zor koşu performasının en az 10 km çıkarmali başakşehirdeki Okakanın ads de olmasını isterdim adam sanki pote
Gerçekten özel bir adam. Maç içinde ister koşsun ister koşmasın top ona gelince takımı sürekli pozisyona sokuyor. Trabzon maçındada hem şut çekti hem süper paslar çıkardı hele svensona kafayla pası efsaneydi.
Biraz da Adana'ya kafa taksa , iyi olur ..Burda gösterecek kendisini sonrası milli Takım.
Ayağına gelen her topla şut atmayı düşünürse zor oynar italyada
Aynen katılıyorum bu haliyle rüyasında oynar olur olmaz yerden vuruyor

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor