Balotelli: "İtalya'ya dönmek istiyorum"

İtalya Serie A'nın yeni ekibi Monza'da Başkan Silviu Berlusconi transferde Mario Balotelli'yi işaret etti. 85 yaşındaki isim, "Balotelli tekrar bize gelip Serie A'da oynamak istediğini söyledi" derken, İtalyan yıldız da, "İtalya'ya geri dönmek istiyorum. Monza mı olur, bilemiyorum..." ifadelerini kullandı.

Lecce ve Cremonese'nin ardından Play-Off yoluyla İtalya Serie A'ya dönmeyi başaran Monza'da kutlamalara Adana Demirspor forması giyen İtalyan yıldız Mario Balotelli de katıldı. Tecrübeli forvetin orada bulunması transfer iddialarını güçlendirirken, önce Monza Başkanı Silviu Berlusconi'nin, "Balotelli tekrar bize gelip Serie A'da oynamak istediğini söyledi" ifadeleri gündemi sarstı, ardından 31 yaşındaki futbolcunun açıklamaları transfere yeşil ışık yaktığını gösterdi.

İkinci baharını yaşadı

Balotelli, "İtalya'ya geri dönmek istiyorum. Monza mı olur, bilemiyorum..." ifadelerini kullandı. 2024'e kadar Adana Demirspor'la sözleşmesi bulunan tecrübeli forvet bu sezon adeta kariyerinin ikinci baharını yaşadı. Yıldız oyuncu, Mavi Şimşekler'le 33 maça çıkarken, 19 gol, 6 asistlik katkı sağladı. 

Yorumlar

Karaoğlan ADS oyuncusudur. Sadece Seri A için gitmesine izin var.
Vay be balon.... (pardon)....balotelli senin Adana sevdan sahteymiş...sana eski karizmanı sağlayan bu takıma teşekkürün gözlerimi yaşarttın doğrusu.
Para babası Berlusconi,5 milyon gibi komedi bir paraya Balotellı'yi havada kapar..Son maçtan sonra bunu yazmış ve bir sürü -dıslıke-almıştım..Balo Adana'da ki misyonunu tamamladı..Yolu açık olsun..O paraya Mıchael Olunga'yı alabilsek ligde gol rekoru kırarız...
daha öncede arjantinin köklü lulübü boca için istesınler hemen giderim demişti kısacası adanademırsporun balotellı içim bir anlamı bulunmuyor
Gitmek istediği takım bırak italya’da Türkiye’de bile küme düşer. Geldiği çöplüğe sırf Seri A da oynamak için geri dönmek istiyor ise dönsün. Profil belli. Adamın derdi sosyal olarak daha konforlu bir yerde yaşamak istemesi. Çok büyütmeye gerek yok. Gel diye yalvarmadık gitme diye de ağlamayız. Yolu açık olsun.
Kalırsa bizim karaoğlan gidersede yolu açık olsun kimse ads den büyük değildir bir balo gider bin balo gelir sıkıntı yok nokta

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor