Balotelli fırtınası İtalya'yı sardı!

Süper Lig'de Mario Balotelli rüzgarı eserken İtalyan medyasından yıldız oyuncu hakkında büyük bir iddia ortaya atıldı. Adana Demirspor'da çıktığı son 3 lig maçında 3 gol atmayı başaran Mario Balotelli için İtalyanlar, 'Asıl rüyası İtalya Milli Takımı'yla Katar'daki Dünya Kupası'na katılmak' dedi.

Adana Demirspor'un İtalyan yıldızı Mario Balotelli Süper Lig'de çıktığı son 3 maçta 3 gol atma başarısı gösterdi. Adana Demirspor'un bu sezon en iddialı transferi olma özelliği taşıyan Balotelli ülkesi İtalya'da da yakından takip ediliyor. Süper yıldız Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın ile yaşanan gerilimin ardından ise gündem oldu.

"MARIO BALOTELLI TÜKİYE'DE YENİDEN DOĞDU"

İtalyan basını son 3 maçta 3 gol atan Mario Balotelli'ye övgüler dizdi. İtalyanlar, "Balotelli şuanda çok formda bir performans gösteriyor. Özellikle Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'a karşı çok tartışılan hareketinin ardından Adana Demirspor taraftarları onu idol olarak seçti ve taraftarlarla birlikte yıldız oyuncu yeniden doğmuş gibi görünüyor."

BALOTELLI'NİN RÜYASI İTALYA MİLLİ TAKIMI'YLA KATAR'DAKİ DÜNYA KUPASI

İtalyanlar Mario Balotelli'nin Adana Demirspor'daki yükselen performansının ardından İtalya Milli Takımı'yla Katar'da düzenlenecek 2022 Dünya Kupası'nda mücadele edip etmeyeceğini tartışmaya başladı. Türkiye'nin Balotelli'ye iyi geldiğini belirten İtalyanlar, "Balotelli'nin rüyası İtalya Milli Takımı'yla Katar'daki Dünya Kupası'na katılmak" başlığını attı.

"ADANA DEMİRSPOR TARAFTARIYLA BÜYÜK BİR BAĞ KURDU"

Mario Balotelli, Gaziantep FK maçında attığı golün ardından taraftarlarına selam verdi. Adana Demirspor taraftarları İtalyan yıldız için yaptığı koreografi ile oyuncusuna sahip çıkarken kendisine özel hazırlanan koreografi ile taraftarlarla büyük bir duygu bağı kurdu.

Yorumlar

Adanademirspordan italya milli takımına dünya kupasında oyuncu göndermek.hayali bile müthiş.
Adanalı oldun sen artık balo. Böyle devam et gardaş hem savunmaya hem hücuma katkı verdin.
Klasik medya, bir maç kötü oynasa yerin dibine sokuyor, bir maç iyi oynasa zirveye çıkarıyor. Biz takımımızdan memnunuz. İyi bir Balotelli çok şey katar. İnşallah bu sağlam yapımız bozulmadan devam ederiz. Küme düşmemeye çalışmak bizim işimiz değil, diğerleri düşünsün!
Beklenen ve özlenen durum. ADS de kazansın Balotelli de kazansın
Admin s.a birazda stadyumda ki olumsuzlukları haber yaparsan belki sesimiz duyulur. Çünkü başkana yazıyoruz cevap vermeye tenezzül etmiyor. Doğu maraton kısmında 1 adet mescidi yapılmış mescid o kadar küçük ki 6 kişi zor namaz kılabiliyor bu maraton 7 8 bin kişi alıyor en az 100 150 kişi namaz kılıyor dolayısıyla sıra gelmediği için mescid dışında pis zeminde taraftar namaz kılmaya çalışıyor lütfen sesimiz ol, bu maratonda 1 adet kantin mevcut bu kantinde fiyatlar uçuk kaçık 50 kuruşluk su 2 TL simit ayran 10 TL ve çok bayat, merdivenlerden stada girişte Bi kapı koyulmuş neden koyulduğunu çözemedim bu kapı maç bitiminde taraftar çıkarken yığılmalara sebebiyet veriyor bu kapının kaldırılması lazım bunu haberleştirirsen belki sesimiz duyulur selamlar
Arkadaşlar bu tarz yabancı haberleri aktarmanız çok güzel, dünyadan bilgiler alıyoruz. Bir yapıcı eleştiride bulunmak istiyorum. Bu haberleri nereden alığınızı da paylaşırsanız sevinirim (hangi italyan gazetesi ya da web sitesi vb.)

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor