Balıkesir hazırlıkları sürüyor

Adana Demirspor Spor Toto 1 Lig’in 16. haftasında oynayacağı Balıkesirspor maçı hazırlıklarına devam ediyor.

Teknik Direktör Yılmaz Vural yönetiminde 13.30’da Adana Demirspor Tesisleri’nde başlayan antrenmanda ısınma hareketlerinin ardından pas çalışması ve taktik çalışmalar gerçekleştirildi. Antrenman çift kale maçla sona erdi.

Antrenmana sakatlığı bulunan Herve Kage ve Tayyib Talha Sanuç katılmadı.

Adana Demirspor, yarın Balıkesir’de yapacağı antrenmanla Balıkesirspor maçı hazırlıklarını tamamlayacak.

Yorumlar

bu ligin takımlarının nerdeyse yarısının maddi problemleri olmasına rağmen karekterli futbolcuları var...aylardır parasını alamayan futbolcular bize karşı adam gibi futbol oynuyorlar...hiçbir maddi problemi olmayan Adanademirsporun şmarık futbolcularının artık kendine çeki düzen vermesi gerekiyor...balıkesir,gresun,eskişehir,elazığ,karabük bunlar bildiklerimiz..bir bu kadar da zamanında parasını alamayan takım vardır...yani18 takımdan max 10 tanesi zamanında maaşını,prmn,,taksidini alıyordur... biz 7.yiz bu ligte...yani 7.yiz diye bir yerleriniz oynamasın bana göre zaten 8-9 takım var sorunsuz maça çıkabilen...o zaman bu havalar,bu afralar tafralar ne... daha önce yazdım yine yazıyorum benim her hocaya her futbolcuya saygım var...fakat herkes aldığı paranın,attığı imzanın karşılığını verecek..sorumluluğunu bilecek...şov yeri değil burası...lafım yılmaz hocaya değil bu sefer...fakat hocada biraz ciddi olup bu sorumluluğu yükleyecek futbolcuya...kimse babasının hayrına oynamıyor..bu ekonomik krizde euoro lar havada uçuşuyor...o zaman öğle yemeğinden simit ile para artırıp maça gelen yağmurda tir tir titreyen taraftarı mutlu edeceksin...şov yapmayacaksın işinin ciddiyetini kavrayacaksın...sende hoca olarak kavratacaksın hocam...senin parayla pulla işin yok onu biliyoruz hocam...ama madem deli yılmazsın al artık şu sopayı eline... saygılarımla
para falan tamamda bu pote ne olacak. haftalardır yazıyorum pote hiç bişey yapmıyor diye. ne topa çıkıyor ne top alıyor hiç bişey yok. burda bazı arkadaşlar yazıyor ortamı yapılıyor ki diye. yapılıyor tabi ama pote bir adım bile atmıyor topa doğru.hem forvet dediğiniz sadece orta gelincemi kendini gösterir. top alır, alan açar, duvar olur bunların hiç birini yapmıyor. başakşehir maçında babakar ı beğendim, artık poteninde kızağa çekilmesi lazım. bu sezon en büyük problemlerden biride gol atamamamız.
Tayyip Talha'nın umarım ciddi bir sakatlığı yoktur umarım bu genç kardeşimiz bu takımın + bu ligin en iyi stoperleri'nden biri geleceğin tayyip geleceğin raphael varane'ı önü çok açık rabbim nazarlardan belalardan kazalardan korusun bu genç futbolcu kardeşimizi..
Yenseydinjz sasardim , yeter artik ya
Topçusu para alamayan balkes :2 para içinde yüzen ruhsuz topçular :1 maçın özeti

Yeni yorum ekle