Balıkesir hazırlıkları sürüyor

Adana Demirspor, PTT 1. Ligin 13. haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Balıkesirspor'u ağırlayacak. Giresun ve Denizli maçlarında beklenmedik puan kayıpları yaşanan mavi lacivertliler, bu maça mutlak 3 puan parolası ile çıkacak.

Dün yapılan tek antrenmanla hazırlıklarını sürdüren futbolcuların moralsiz olmalarına karşın hırslı oldukları gözlendi. Osman hocanın gol yollarındaki ve ölü toplardaki sıkıntıyı araştırdığı ve takımı bu yönde karşılaşmaya hazırladığı bildiriliyor.

Adana Demirspor, Balıkesirspor ile bugüne kadar oynadığı 5 maçta 2 galibiyet 2 mağlubiyet ve 1 beraberlik aldı.

Yorumlar

bu hafta içinde bulunduğumuz kötü duruma isyan edercesine tribünde tezahurat yapalım, tıpkı geçen sene kayseride 3-0 lık mağlubiyeti kabul etmeyen tribünde adeta boğazlarımızı parçaladığımız gibi ya da daha önceki senelerde konyada mağlubiyeti kabul etmediğimiz, inandığımız gibi hepsindede maçı bizler tribünde dödürdük ve hatta 4-2 adanaspor maçındaki gibi.
sabır sabır sabır dedik inşallah bu hafta sabrın sonu selamet olacak.bu takım göreceksiniz çok iyi bir futbolla balıkesiri yenecek sezon bası görüntüsüne kavuşacak.küfretmeden hiçbirtürlü diyaloğlara girmeden takımımızı ölesiye destekleyelim haydi şimşeğim mutlu et bizleri.EN BÜYÜK ADS

Yeni yorum ekle