Bal-kes 5 eksikle geliyor

Balıkesirspor Baltok, TFF 1'inci Ligi'nde 3 haftalık aranın ardından 2'nci devrenin ilk maçında Adana Demirspor'a konuk olacak.

Balıkesirspor, bugün yapacağı antrenmanın ardından Adana deplasmanı için yola çıkacak. Kırmızı beyazlılar deplasmana 3 puan parolasıyla giderken, bu karşılaşma Bal-Kes'in yeni teknik patronu Giray Bulak açısından da büyük önem arzediyor. Deneyimli teknik adam, sezon başında Adana Demirspor ile anlaşmış, daha sonra yolları ayrılmıştı. Bulak, 21 Ocak Cumartesi günü, saat 13.00'te ikinci yarının açılış maçında, Balıkesirspor'un başında rakibi, eski takımının karşısına çıkacak.

BAL-KES'TE 5 EKSİK

Balıkesirspor Baltok'ta sarı kart cezalısı Cumali Bişi, İsmail Aissati ve Cüneyt Köz ile uzun süre kadro dışı kaldığı için henüz hazır olmayan Burak Çalık ve Okan Alkan, Adana kafilesinde yer almayacak. Bu oyuncuların eksikliği nedeniyle Furkan ve Foxi'nin ilk 11'de yer alması bekleniyor. Ayrıca, 6. yabancı olarak sürekli tribünde kalan Steve Beleck'in 18 kişilik takım kadrosuna alınması bekleniyor.

Yorumlar

bu balkesin orta sahasında nizamettin çalışkan var bütün toplar onda toplanıyor adama top dağıtıyor, topa basıyor, hücuma çıkıyor yani balkesin herşeyi, yapılacak iş bu nizamettine sürekli basacak rahat top dağıttırmayacak birini başına verecen gözünü açtırtmayacan, eğer bunu yapamazsak maçı kazanmamız zor... bu adam muhakkak durdurulmalı ...

Yeni yorum ekle