"Anlaştığımız 6-7 oyuncu var"

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak yaptığı açıklamada 6 veya 7 isimle artık sözleşme aşamasına geldiklerini, yakında bu isimleri açıklayacaklarını belirtti.

Başkan Sancak yaptığı açıklamada, "Menejerler, Adana Demirspor'un ismini kullanarak oyuncularını Süper Lig'de bazı takımlara getirtmek isterim. Bazı oyuncuların ismini Adana Demirspor'a yazıyorlar ve bu oyuncuların menejerleri Süper Lig'de başka kulüplere gidip, 'Adana Demirspor oyuncumu istiyor. Gel seninle anlaşalım' diyorlar. Bizim çok kaliteli bir transfer ekibimiz var. Gece gündüz çalışıyorlar. Artık anlaşma aşamasına geldiğimiz 6 veya 7 isim var. Hepsinin ailesi var. Adana hakkında bilgi ediniyorlar. Son kararlarını bekliyoruz. Sonrasında resmi açıklamayı yapacağız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Menejer değil, menajer.
İNŞALLAH HEPSİ YABANCI VE 30 YAŞ ÜZERİ DEĞİLDİR. BİZİ MAHCUP ETME BAŞKAN.
bilip bilmeden atıp tutanlara kapak olsun
yanis bolasiye ile anlaşıldığı doğrumu
Dogru anlasildi
balotelli de onlardan birtanesidir
sen ekonomist adamsın başkan. düşme tangoya. yazık etme paralara. rahmetli ilhan cavcavın yaptığını yap. alanya, karagümrük hatay ın yaptığını yap. iktisadi yöntemle başarı gelir. altından kalkamayacağımız paralar her zaman başarı getirmeyebilir. nasıl kalkarız bu yükün altından.sen işini iyi bilirsin
Sayın başkanımız nasıl ve nereye transfer yapacağını bilir. Biz hoca ve başkanımıza GUVENIYORUZ.insallah iyi transferler olacak.
Sayın Başkanım bugüne kadar hiç bir transfer imzası bizde duymadık, öbür takımlar imza attırıp duruyorlar, saat başına spor haberlerine bakıyorum acaba diye. Televizyona zaten bakmıyorum çünkü bütün kanallar 4 tane takımı gün boyu konuşuyorlar.Benim bildiğim ligde 20 takım var.böyle ayırımcılık olmaması lazım diye düşünüyorum. Türk futbolu bu 4 takımın yüzden bir türlü ilerliye gidemiyor. Saygılar.
Sezon başlamasına az bir zaman kala ancak transfer yaparız
başkanım bir söz vardır,her kuşu kovaladın bir hacı leylek kaldı diye, hani gs tv var fb tv var bizimde bir ads tv olsa çok güzel olmazmı sevgi ve saygılar başkanım.
demırspor transfer dönemının kolpa takımı olmaya aday
Herkez tırasferini yapar kampa girer biz ondan sonra futbolcu alırız
Sezon başlayana kadar ancak transfer yaparız
Evertondan bolosıe transfer etti

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor