Anderson geri döndü! Teknik ekibe dahil oldu

Bir dönem Adana Demirspor forması da giyen Anderson, Mavi-Lacivertli takımın teknik ekinine dahil oldu.

Futbolu Adana Demirspor'da bırakan Brezilyalı yıldız isim Anderson artık teknik heyette yer alacak. 2018-2019 yıllarında Adana Demirspor'da futbol oynayan 32 yaşındaki isim, Mavi-Lacivertli forma altında 15 karşılaşmada görev aldı. Bugün Bolu'da yeni sezon çalışmalarına başlayanAdana Demirspor'da Anderson da antrenmanda yer aldı.

Adana Demirspor'da yeni sezon öncesi teknik ekibe Serkan Damla'da dahil oldu. Mavi-Lacivertli takımın teknik ekibi şu isimlerden oluştu,
Cüneyt Dumlupınar, Volkan Arslan, Anderson, Nedim Askeri, Seyhan Göcen, Serkan Damla, Uğur Yazıcı.

Yorumlar

inşallah para almıyordur önceden aldıklarına mahsuben çalışyordur
Gelirken 3 5 tane brezilyadan topcu getirireydin
Sizi dudukleyenler size yaranir sonunuz belli kaybolanlar listesine katilacaksiniz
Süper lige çıkarız cikmayiz farketmez şu kosecki yi de bir zahmet gönderin gitsin kaç yıldır 0 katkı ile oynuyor kanat adamı ne asisti var ne golü bal yapmayan arı gibi..
Demek andersonun kontratı halen devam ediyor ve oynamayan adama senede en az 500 bin dolar ödediğimiz için başkan kalksın gelsin demiştir. Esasında anderson transfer dosyasi demirspordaki son 2 sezonun transfer özetidir. O menejer metin korkmaz yokmu büyük bir kazık atmış bize. Çocuklarmızın hayallerini çaldılar.
Kebabi ôzlemis herhalde
Kebabi ôzlemis herhalde
kebap yemeye gelmiştir. tanju nun kakalaması
Yazık çok yazık jübilesini yapmış adamı dünya yıldızı diye transfer ettiler, adam 100 kiloydu geldiğinde. Diyetisyenler 6 ay gecegündüz çalıştı, 90 kiloya zor düştü. Neredeyse hiç oynamadan, formayı armayı terletmeden defolup gitti. Demek Andersona para ödüyoruzki yine gelmiş. Böyle bir transferin dünyada örneği yoktur. Bu taraftarı salak enayi zannetmeyin, menejer bozuntuları.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor