Amatörce goller yedik

Adana Demirspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, "Mağlup olduğumuz için çok üzgünüz. Boluspor maçı artık geride kaldı önümüzde derbi maçı var bütün konsantrasyonumuzu derbiye vermek zorundayız" dedi.

Boluspor maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda Adana Demirspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, "Tabi ki çok üzgünüm. Açıkçası böyle bir mağlubiyeti beklemiyordum. Futbolun içerisinde hataya yer yok. Futbol birinci derecede dikkat oyunu bana göre penaltı pozisyonu olsun ondan sonraki gol pozisyonlarında artık profesyonellik olmayacak derecede amatörce goller yedik maalesef. Yapacağımız çokta bir şeyler yok. Maçın dönmesi için 2-0'dan sonra 2-1'i yakaladık. Ardından çeşitli pozisyonlarda bulmamıza rağmen gol ile buluşamadık ve eşitliği sağlayamadık. Çok fazla detaya da girmek istemiyorum çünkü önümüzde bir derbi maçı var. Artık bütün konsantrasyonumuzu derbiye vermek zorundayız. Bir gerçek var ki çok dikkatli olmak zorundayız. Eğer dikkatli olmazsak maalesef sıkıntı yaşarız. Yaşamamız içinde bütün çalışmalarımızı yapacağız" şeklinde konuştu.

 

Yorumlar

Bukadar eksik boluspor u yenemiyorsak eğer bu iş bitmiştir..ligin Antep hariç en kötü takımı biziz.
Demirsporun dn iyisi olan kubilayi neden cikardin mustafa hoca ???
Biran önce galibiyetler almamız gerekiyor, tehlike hattına yaklaştık..Sakin olmalı çok çalışmalı ve biran önce galibiyetler almamız gerekiyor.Bunu başarabiliriz.
Malum takimla yapilacak macin skorunu veriyorum. Bayramspor 2 Uyuyanguzel spor 0 herkese iyi uykular. O macta malumspor bize canini disine takar yinede mac vermezler !
Allah yüzümüze bakarda bu sene düşmezssek. Yönetim kurulu üyeleri toplantı yeni bir tüzük oluşturulsun birdaha kesinlikle sayın Gökoğlu nun başkanlığı yasaklansin kulüpten içeri girişi yasaklansin tesislere alınmasın Demirspor vatandaşlığından çıkarılsin.bu sezon bu takımı. Sayın Gökoğlu kurdu Giray hoca kimi istediyse Gökoğlu almadı alamadi bir düşersek bukadar borçla burda çıkamayıp Sakarya Kocaeli Mersin gibi oluruz Allah göstermesin.
Hocam bu takım pas yapamıyor,yapamıyacak da.Savunmayı kalabalık tutup hızlı oyuncunla kontratak futbol oynamalıyız.Yoksa bu kevgir defansla asla hedefe ulaşamayız.
oyuncular ligin en kötü 2. takımı olduklarını anladılar ve özgüven de kalmadı . takım ileri gidemiyor gitse ger gelemiyor hemen gol yiyor . denizli ile düşmeme yarışı başladı artık o heycana bakacaz..
Bu bunaktan hoca moca olmaz net oğlu nett
Bu aciz , bu kötü kadroyu kuran , son yılların en kötü yönetimidir bu tablonun sorumlusu. Zaten bu saatten sonra bu kötü yönetimin gitmesinin de bir faydası olmaz. Gitse de takım kayyuma kalsa bile bu durumdan daha kötü olmaz. Samsunspor'a kayyum atandı, bizden iyi..

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
BolusporAdana Demirspor