"Amaç ilk ikiye girmek"

Haftalık basın toplantısında Adana Demirspor teknik direktörü Yılmaz Vural gündemi değerlendirdi. Kampta çok iyi hazırlandıklarını süper lige çıkmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, bir hücum, bir 9 numara, bir de 10 numara mevkisine transfer düşündüklerini belirterek, "İstanbul’da toplantılar devam ediyor ama henüz konsantre olduğumuz arkadaşlarımızla bir anlaşma zemini bulamadık onun yerine diğer alternatifleri göz önüne aldık" dedi.

Yılmaz Vural, düzenlediği haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Vural, kampta çok iyi hazırlandıklarını, Süper Lig’e çıkmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.
Toplamda 8 transfer yaptıklarını ve transfer döneminin hala devam ettiğini belirten Vural, bir hücum oyuncusu, bir 9 numara, bir de 10 numara mevkisine transfer düşündüklerini ifade etti.

Vural, “İstanbul’da toplantılar devam ediyor ama henüz konsantre olduğumuz arkadaşlarımızla bir anlaşma zemini bulamadık onun yerine diğer alternatifleri göz önüne aldık” dedi. Kamp döneminde 24 antrenman ve 4 hazırlık maçı yaptıklarını belirten Vural, "Hazırlık kampında sakatlıklarla ilgili hiç problemimiz olmadı. Antrenman yoğunluğu oyuncularımızı baya yordu" dedi.

Geçen hafta oynanan ve Adana Demirspor’un 1-0 üstünlüğüyle tamamlanan Karabük maçı hakkında konuşan Vural, "Karabük maçı bizim için hiç kolay geçmedi. İkinci devre her maç böyle olacak çünkü Karabük takımının hocasıyla, yöneticileriyle konuştuğumuzda hala matematiksel umutları olduğunu ve sonuna kadar devam edeceklerini ifade etmişlerdi. Karabük maçında ilk yarı 8 ve ikinci yarı 8 olmak üzere 16 net gol pozisyonuna girdik. Bu arada rakibin de 1 tane 1’inci devrede, 4 tane de 2’inci devrede olmak üzere 5 gol pozisyonuna var. Bu bize gösteriyor ki ligin ikinci yarısı hiç kolay olmayacak" dedi.

Adana Demirspor’u kadro takviyesiyle ve takım olma konusundaki çalışmalarla hedeflerine ulaşacaklarını belirten Yılmaz Vural çabalarının devam edeceğini ifade etti.
Ligin ikinci yarısı için transferin son dakikasına kadar düşündükleri pozisyonlara oyuncuları alıp artık Demirspor’u yarıştıracak takımı kurmak istediklerini söyleyen Vural, "Amacımız ilk 2’ye girmek ya da Play-Off mücadelesine kalan takımlar içindeki en iyi kadroya sahip olmak" dedi.

 

Yorumlar

Orhun çınar geri dönüyor lisansıyla
inanmıyorum orhan çınar geri dönüyormuş.
ilk 2 tamamen hayal hatta ımkansız oynadıgımız oyun ortada
ya denizli 12puan önde takır takır oynuyor.karabük bizi malamat etti hala şampiyon olacaz diyor.nerde futbolu bırakmış adam var onları topluyorıuz
ya arkadaşlar biz başka maçmı seyrettik hocanın dedigine bak bizim 16 net pozisyonumuz varmış bizim maçta en iyi oyuncumuz kaleci olduguna göre sen ne anlatıyon hoca galibiyeti kurtuluş sayesinde aldık bak yılmaz hocam karıyerin boyunca sana hiç bukadar imkan verilmemiştir para sorunu yok sen kimi dersen alıyorlar böyle imkan fatih terimede verilmedi hoze morinhoyada verilmedi dünyanın en şanslı hocasısın 11oyuncu alan takımdan olsa olsa toplama takımı olur şimdi sana düşen her uzatılan mikrofona saatlerce konuşmak degil iş yapmak bundan sonra laf degil icraat bekliyoruz hiç mazeret istemiyoruz bu kadar transfer senin içinde risk bu kadar her istedigin topcu alındı allah etmesin başarısızlık halinde seninde son takımın demirspor alabilir
Ya Yılmaz hoca kafa mı buluyorsun bizimle? Bize hayal satma, hikaye anlatma, yediğin önünde yemediğin arkanda, 10 tane antronörün yanında maşallah. 2 aydır takımla da birliktesin. Ancak oynadığımız oyunda bir tık ilerleme var yok. Lig sonuncusu lise son sınıf öğrencilerinden kurulu yabancı oyuncusu olmayan amatör Karabük'ü 82.dakikada bulduğumuz golle zar zor yenebildik. Bu hafta dananın kuyruğu Denizli'de kopar. Takke düşer kelimiz ortaya çıkar. Kimse hikaye anlatmasın. yeterrrr

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana DemirsporAkhisar