Altyapı seçmeleri başlıyor

Adana Demirspor’u geleceğe taşıyacak kadroları oluşturmak amacı ile altyapı seçmeleri başlıyor.

Yapılan açıklamaya göre; Adana Demirspor’un altyapı takımları için 2004-2012 arası doğumlu olan tüm gençler altyapı seçmelerine katılabilecekler. 1 Haziran Cuma günü yapılacak olan seçmelerde kayıtlar başlamış bulunuyor. Sağlık ocaklarından alınacak sağlık raporu ve nüfus cüzdanı ile yapılabilecek seçmeler için kulübün Sular Caddesindeki binasına müracaat etmek yeterli olacak.

Yorumlar

napacan altyapıyı 30 yıldır altyapıdan bir futbolcumu var.kapat gitsin fuzuli masraf
Sanki bana fabrika ....alt yapısı ! Is bilmezlerin kumarcilarin elinde alet olmus ... ! Antrenman biter bitmez okeye oturan hocadan ne hayir gelirki .... !!
Üretim yapmayan fabrikaya 1.000 tane personel alsanız ne yazar. Üretim yapacak hammadde yok. Hammaddeyi mamul hale getirecek kalifiye personel yok. Koymuşlar altyapının başına 3 tane dallama bir b.ka yaramaz cahil insanı,başarısız Ada'mı bu adamlardan öğretici ve gelecek bekleyin. Yeniden fethetmeye gerek yok altyapıyı çalışan en alt personeline kadar yenile getir Reşat hocayı bak Nasıl düzeiyor. Reşat hoca dışında birisi de olabilir ben sadece örnek olsun diye belirttim.
Altyapı önemli altyapıda yetişen oyuncular para karşılığı Ankara İzmir ve İstanbul takımlarının alt yapılarına gönderiliyor ondan sonra bu çocuklar profesyonel futbolcu olarak tekrar piyasaya sürülüyor bizde bu futbolculara aslen Adanalı diyoruz. Altyapı güvenilir antrenör lere teslim edilmeli ve rüşvet ve kayırma olmamalı bak o zaman bu takım nerelere geliyor

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor