Altınordu hazırlıkları devam ediyor

Adana Demirspor, sahasında Altınordu ile oynayacağı lig maçının hazırlıklarını tesislerde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktör Ümit Özat yönetimindeki antrenman 1 saat 30 dakika sürdü.Salonda yapılan egzersiz hareketleriyle başladı . Koordinasyon hareketlerinin ardından 2 gruba ayrılan oyuncularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Daha sonra Altınordu maçının taktik çalışmasıyla antrenman sona erdi.

Hatayspor maçında sakatlığı yüzünden forma giyemeyen Legear ve Vedat Bora'da takımla birlikte çalışmalara başladı.

Yorumlar

Deli hocamız akhisarla anlaştı bol şanslar hocam
3 5 2 oynamalıyız. İleride 2 forvet ön alanda baskı yapmalı orta saha bu baskıya destek vermeli. Rakip savunma ve rakip orta saha ileriye elini kolunu sallayarak çıkamayacak ve rakibin oyun düzeni bozulacaktır. 3 5 2 sistemini oyunculara iyice anlatıp uygulamak gerek.
bu dediğin 3 5 2 sistemini kullanabilmek için takımın kondisyonunun çok iyi olması lazım beklerin ileri geri çalışması lazım orta saha özellikle ön libero dinamo gibi olmalı ve çift forvet ilerde rakibe basıp topla çıkartmamalı hataya zorlamalı ama dediğim gibi kondisyonumuz çok kötü hakan hoca ve yılmaz hoca hiç mi yükleme yapmamış bu takıma takım 70 den sonra yerlerde sürünüyor.
andırsını tebrik ediyorum . tüm basın haber fotolarında çıkıyor . keşke oyunda da böyle görünse..
yılmazın lobisi iyi . başarısız da olsa .hiç boşta kalmıyor. ama nedense büyük takımlarda da çalışamıyor . demekki lobisi bir yere kadar ..

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
AltınorduAdana Demirspor