"Alt sıralarda mücadele eden takım olmak istemiyoruz"

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella alt sıralarda mücadele eden takım olmak istemediklerini belirtti.

Adana Demirspor'daki hedeflerinden de bahseden İtalyan teknik adam, "Lige yeni çıkan bir takım olarak hedefimiz ligde kalmak olmalı. Bu her takım için geçerli. Kulüp olarak net bir hedefler belirlemek istemiyoruz. Fakat alt sıralarda mücadele eden takım olmak da istemiyoruz. Hedefimiz adım adım planladığımız yerde olmak." diye konuştu.

Yabancı kuralı yorumu
Yabancı kuralı için ise Vincenzo Montella, "Yabancı kuralı alışılmışın dışında bir kural, diğer liglerde böyle bir kural yok. Bizler de mecburi olarak bu kurala uymak zorundayız." açıklamasında bulundu.

'Yıldız futbolcularla çalışmak daha kolay'
'Mario Balotelli gibi yıldız oyuncularla çalışmanın avantajları ve dezavantajları nelerdir?' sorusuna ise Montella, "Yıldız futbolcuları antrene etmek, onlarla antrenman yapmak, onlarla çalışmak daha kolay. Takımımda isimlere bakmaksızın çalışmalarımı yapıyorum. Takımımızdaki tüm oyuncular çok istekli ve gelişmek için her şeyi yapıyorlar." cevabını verdi.

'Taraftarımız muhteşem'
Adana Demirspor taraftarı için 'tek kelimeyle muhteşem' yorumunu yapan Montella sözlerini şu şekilde tamamladı:

"Taraftarımız tek kelimeyle muhteşem. Yeni Malatyaspor maçından sonra mağlup olmamıza rağmen bizi tribüne çağırdılar. Bu durum beni çok etkiledi. Onları mutlu etmek için tüm gücümüzle çalışacağız."

(Ajansspor)

Yorumlar

koskoca demırspor hatay kadar olamazmı neden olmasın konya ve hatay ligde üst sıradalar alanya desen oda aynı demırspor türkıyenın 5.büyüğüdür
başarılarınız daim olsun inşaallah

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor