Ali Beykoz: "Demirspor'u mercek altına aldık"

Takımın hazır bir durumda olduğunu söyleyen Beykoz ligdeki rakiplerin güçlü olduğunu ve Adana Demirspor’un mercek altına aldıklarını ifade etti.

Ali Beykoz açıklamalarında, “Adana Demirspor’u izledik izlemeye devam edeceğiz. Çok ciddi hazırlık maçları var. Rakibi takip etmeye devam edeceğiz. Bayram dolayısıyla futbolcularımıza Ağustos ayının 8 ve 9’unda izin vereceğiz. 10’un da toplanacağız 12’sinde son hazırlık maçını yapacağız. Adana Demirspor hazırlıklarına başlayacağız.” dedi.

Ali Beykoz rakip takımları da değerlendirirken  “İstanbul BŞB, Süper Ligden düştükten sonra kadrosunu muhafaza etti. Hatta ciddi takviyeler yaptı. Baktığınız zaman Şanlıurfaspor çok ciddi transferler yaptı. Bizim kiralamak istediklerimizi satın aldılar. Diğer taraftan Ankaraspor önemli transferler yaptı. Biz en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Boluspor Teknik Direktörü Ali Beykoz tüm futbolcuların hazır olduğunu söylerken “Şuan elimizde 26 kişilik bir kadro var. 26 futbolcu da her an oynayabilecek durumda.  İdmana çıkamayacak konumda hemen hemen hiçbir futbolcumuz yok. Resmi maç hiçbir şeye benzemiyor. Duruma göre belki bir iki transfer daha yapıp yıllık planlamayı oluşturacağız. Takımımızla ilgili gerçekten çok samimi bir cümle kuracağım” dedi.

Kaynak: Bolu Köroğlu Gazetesi

Yorumlar

sen adanasporda oynarken zaten sana kıcıktım ilk hafta boynunun ölçüsünü alırsın kafanı yorma
sen istediğin kadar al plakamızı yazar döneriz ;)
demirspora gol attığında ..... nişadır deymiş gbi zıplardın sahi niye o kadar sevinirdiin ? itiraf et hangi demirsporlu sana naptı, burdan paylaş bizle, olan olmuş acını paylaşalım :))

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana DemirsporBoluspor