Alanyaspor’u ilçe protokolu uğurladı

PTT 1. Lig play off finalinde cuma günü Adana Demirspor ile karşılaşacak olan Alanyaspor'u Konya'ya ilçe protokolü uğurladı. Kaymakam Hasan Tanrıseven teknik heyet ve futbolculara konuşma yaparak play off finaline kalarak şehrin moral kaynağı olduklarını söyledi. Final karşılaşmasında başarılar dileyen Tanrıseven, "Çok fazla söylenecek söz yok. Hepimiz sizi Konya'ya desteklemeye geleceğiz. Tüm kent aranızda ve dualarımız sizinle. Bundan sonrası sizlere kaldı. Allah yardımcınız olsun" dedi. Turuncu yeşilli kafile dualarla birlikte kurban kesilmesinin ardından Konya'ya uğurlandı.

Yorumlar

ya bırakın bu işleri alanyanın haberini yapıyorsunuz. yok kaymakam uğurlamış falan.adamlar bin bileti zor sattılar şimdiye kadar, senin biletin tükenmek üzere bunu haber yapacağına çıkmış ne yapıyorsunuz.
kim uğurlarsa uğurlasın alanyayı, bizim oyuncular ve teknik ekip kenetlenmiş,şehir kenetlenmiş,siyasiler ve ilin mülki amirleri kenetlenmiş,taraftarlar biletleri 1 saatte tüketmişler geriye ne kalıyor bu sefer vakit tamam geliyoruz inşallah
Adam doru soluyor alanyadan bizene kac bilet satilmis takim idmani nasi gecior moraller nasil onu haber yapin
hani rus kızlar yokmu ugurlayan :))

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
AlanyasporAdana Demirspor