Alanya kendi sahasında deplasman yaşayacak

Adana Demirspor PTT 1. Ligin 20. Haftasında deplasmanda oynayacağı Alanyaspor maçında taraftarları yalnız bırakmayacak.

Uzun zamandır deplasmanlara sınırlı sayıda taraftarı ile giden Adana Demirspor taraftarları takımın son dönemlerdeki başarılarına paralel olarak bu hafta oynanacak Alanyaspor karşılaşmasına büyük önem veriyor.

Gerek bu akşam Adana’dan otobüslerle hareket edecek ve gerekse de Pazar sabahı özel araçları ile Alanya’ya gidecek taraftarlarla birlikte yaklaşık 1.000 kişi ile deplasman yapacak olan mavi lacivertlilerin tribünde ev sahibi takımdan daha fazla olmaları bekleniyor.

Bu durum üzerine Albimo Alanyaspor'un Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, "Bizi canı gönülden seven, iyi ve kötü günde takımı destekleyen cefakar taraftarlara ihtiyacımız var. Onları stada bekliyoruz" şeklinde bir beyanatta bulundu.

Hasan Çavuşoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Samsunspor maçında beklemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını ve bunu Adana Demirspor maçıyla telafi etmek istediklerini söyledi. Taraftarlardan Adana Demirspor maçı için destek isteyen Çavuşoğlu, takımı kavgasız, küfürsüz destekleyen taraftarlara ihtiyaçları olduklarını belirtti. 

Yarın akşam saatlerinde yeşil çimlerde her iki takım karşılaşırken, tribünlerde de taraftarlar takımlarını çılgınca desteklemeleri bekleniliyor.

Yorumlar

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana DemirsporAlanyaspor