Ahmet Nur Çebi'den açıklamalar

Beşiktaş Kulubü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Başkan Murat Sancak ve Adana Demirspor'la ilgili açıklamalar yaptı

Ahmet Nur Çebi'nin açıklamalarının öne çıkanlar şöyle:

Adana Demirspor deplasmanındaki olaylar bizi üzdü. 65 derece sıcakta, onların tabiriyle güneşe kurşun sıktıkları sıcaklıkta takımımızı stat açılışına gönderdik. O günden, bugüne ne oldu da bu hale geldik?"

"BEŞİKTAŞ KENDİLERİNE NE ZARAR VERDİ?"

Sayın başkan bir anda öfkeyle kalkıp televizyonu kırıyor. Böyle bir ortamda önümüzde kalkıp televizyon kırılıyor. Bu tepkiyi bana gösterirseniz taraftar da bize ağıza alınmayacak sözler sarf eder. Bunları esefle karşılıyorum.

Nasıl oluyor da Adana Demirspor taraftarı Ersin'in kafasına para atabiliyor anlamış değilim. Sanki bir şey kurgulanmış gibi hissettim. Hakemlerle ilgili elinizde deliller varsa lütfen savcılığa gidin. Elinizdeki bilgi ve belgeleri savcılığa iletin. Aramızda ilişkilerimiz gayet iyiyken ne oldu da bu duruma gelindi? Beşiktaş kendilerine ne zarar verdi? Sayın başkanın, en azından benimle paylaşmasını istiyorum.

"25 MAÇ SONRA MI FETÖ'CÜ OLDULAR?"
Hakemlerin hata yaptıklarını ve bazılarının organize olduklarını söyledik. Sayın Murat Sancak'ın sadece Beşiktaş maçında ağzını açmaması dikkat çekicidir. Adana Demirspor ile İstanbul'da oynadığımız maçta canımız yanmışken, hakkımızı biz ararken yanımızda durmayan sayın Murat Sancak'ın 25 maç sonra ne oluyor orda deyip hakkını aramaya başlamasını kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Bizim maçtan sonra söyledikleri de ortada. 4-5 ay sonra hakemler FETÖ'cü oldu.

MURAT SANCAK'A GÜNEŞ YANITI
Murat Sancak hızını alamıyor. Beşiktaş ve teknik direktör Şenol Güneş'le ilgili açıklama yapıyor. Şenol Güneş, önümüzdeki sezon Beşiktaş'ta diyor. Murat Sancak, Beşiktaş yönetiminde mi? Sayın Adana Demirspor başkanının Beşiktaş'ın Şenol Güneş'le imzaladı" açıklamasını neden yaptı. Bizden kendisine böyle bir görev verilmemiştir. Belki de Türk ve Dünya futbol tarihinde bir kulüp başkanı başka bir kulüple ilgili açıklama yapıyor.

"BALOTELLI, JUVENTUS'A GİDİYOR!"
Beşiktaş ile ilgili konuları pek bilmiyorum ama (Espri yapıyorum) Adana Demirspor teknik direktörü Trabzonspor'a, Balotelli Juventus'a gidiyor. Beşiktaş hakkında bir şey diyemem ama Adana Demirspor hakkında konuşabilirim!

Yorumlar

ahmetbey açıklamalrında haklıdır murat başkanın üzerine vazife olmayan konularda açıklamaları mevcut
Sen kimsin ki adanademirspor başkanına görev vereceksin.sende de biraz yürek.olsa murat başkanın söylediklerinin yanında durursun.hepinjz korkuyorsunuz fetoculerden. Senin nasil biri olduğunu eski yönetiminde de olduğun başkanını (Fikret orman)satmandan anlaşılıyor.
hakemler olmasa 3 büyüklerde olmaz. Anadolu takımlarını çantada keklik sanıp 3 puan alma devriniz bitti. Murat Başkan sonuna kadar arkandayız. inş. seneye mevcut kadroyu koruyup 3-5 yıldızla şampiyonluğa oynarız. NE MUTLU ADANADEMRİSPORLUYUM DİYENE
Senin kadar dandik bir adam görmedim cebi nesin her ne haltsan ama iyi bir bksun bu kesin...
Bjk en dandik başkanı sensin kesin

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana DemirsporBeşiktaş