Ağır ceza gündemde!

Süper Lig’in 6. haftasında oynanan ve tam 6 gollün çıktığı düelloya damga vuran isim dünyaca ünlü İtalyan yıldız Mario Balotelli oldu. Mücadeleye yedek kulübesinde başlayan ve oyuna sonradan giren Balotelli 79’da müthiş bir şutla Ersin’i avladı. Skoru 3-2’ye getiren ve Adana Demirspor’u yeniden ateşleyen Balotelli muhteşem golünün ardından Beşiktaş yedek kulübesinin önüne giderek, teknik direktör Sergen Yalçın'a iki eliyle ‘beyin' işareti yapınca ortalık karıştı.

90+7’de Assambalonga'nın beraberliği getiren golü öncesinde topa ilk dokunuşu yapan Balotelli’nin 3-3 sonrası yedek kulübesinin önünden geçerken ortam iyice gerildi. Sergen Yalçın'ın yardımcısı Murat Şahin, Balotelli'nin üzerine yürüdü. Adana Demirsporlu futbolcu ve teknik adamlar da Şahin'e karşılık verince ortalık bir anda karıştı.

İki takım arasında saha ortasında yaşanan itiş kakış sonrası ortalık güçlükle sakinleştirilirken TFF görevlisinin olaylarla ilgili vereceği rapora göre hem Beşiktaş’tan hem de Adana Demirspor’dan bazı futbolcu ve hocalara ceza gelebileceği öğrenildi. TFF Disiplin Kurulu’nun ayrıca Balotelli’ye yaptığı hareket ve maç sonrası sosyal medyadan yaptığı paylaşım nedeniyle ağır bir ceza vermesi bekleniyor.

(Sözcü)

Yorumlar

şayet bırakın ağır olmasını, ufak bir ceza gelse dahi şaka gibi durum yaşanır Türk futbolu adına... şahsi düşüncesini saha dışında bir insanın özgürce ortaya koymasına ket vuramazsınız, dünyanın hiçbir yerinde böyle bir anlayış söz konusu olamaz
he he olmazsa lıgden atın herkes kurtulsun olmazsa basak sehır kayserı yanı sızlerı yenen lerı atın bu lıgden......
şu görüntüye bakın . hiçbir avrupa lig maçlarında göremezsin. bu kalabalık ne . kim bunlar. tff nerede.
ya biz neden ceza alacaz onu anlamıyorum. adam yaptığı hareket sonunda sarı gördü. maç bitincede tüm bjk liler adama ve takıma saldırdı burda maüdur olan biziz. yani biz ya da balotelli neden ceza alacak ki
Sosyal medyada bizde t...ak var diye paylaşım yaparsan hertürlü ceza gelebilir abi
balotelli küfür etmedi, kavga etmed, ne diye ceza vereceksiniz ki? beynini gösterip gönderme yapması öyle abartılacak bir durum değil bence. takımınızın beceriksizliğini bu olaylarla örtmeye çalışıyorsunuz jimnastikçiler..!!
neden t...ak var yazınca ceza alıyor ? ? malumun ispatı . cezasını sahada hakem sarı göstererek verdi.
Sosyal medyadan paylasima ceza nerede gorulmus, adam kimseye hakaret etmemis...Muz cumhuriyeti mi burası?

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
BeşiktaşAdana Demirspor