Adil: "Sizlere inat şampiyon olacağız"

Adana Demirspor'un başarılı oyuncusu Adil Demirbağ, 2-1'lik skorla kaybedilen Bursaspor karşılaşması sonrası sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Seleznov'un Adil'in ayağına bilerek basmasına hakem Koray Gençerler'in sarı kart verdiği pozisyon için "Bunun hesabını kim verecek #PFDK" ifadesini kullanan genç oyuncu, maçın geneli için "Sizlere inat şampiyon biz olacağız. Yazık günah ya. Emeklerimizi çalmayın" açıklamasını yaptı.

Yorumlar

Adil haklı direk kırmızı kart ama onu verecek hakem değil erkek lazım erkek adam lazım . Fakat ne olursa olsun 69. Dakikada golü bulmussuz maç 2-1 rakip 10 kişi uzatmalarla birlikte 25 dakika var arkadaş ne oynadık anlamadım 1 tane şut cekmedik çekemedik 25 dakikada 1 tane şut Allah için .
Senin hırsın yeter bro. Ama hocaya nedicen bariz hataları var oyuncu değişikliği yanlış yapıyor. Nezaman görecek. Oyunu okuyamıyor. Daha önceki maclardada hatası çok. Başkanım gönder uğur hocayı. Tam zamanı. Yoksa iş işten geçecek.
Bakın şimdi söylüyorum bursa ile ikili averaj bizde inanın bu çok işimize yarayacak tatar yazmıştı diyeceksiniz
Adilim gözünün yağını yiyeyim. Hirslisin biliyoruz ama bazen cok bodoslama ve kontrolsüz daliyosun
ve, akıllara 14/15 sezonundaki ünal karaman hocanın ''onlara inat şampiyon olacağız!'' sözü gelir. inşallah aynı ruhla yine mücadelemizi verip fakat bu sefer son istasyon zafer olacak!
Âdil ol adil hakeme dua et 5 lık olacaktınız.
5lik olacaktınız diyen it senin dedenin mezarına sıçayım
SİZ bie balon takımsınız seri yakaladınız diye havaya girmiştiniz . 10 kişiyle söndürdük havanızı . BURSASPOR un yediği kırmızı karttaki pozisyon da faul mu var ? faul olmayan pozisyona düdük çalışıyor itirazda itiraz değil ikinci sarıdan ÖZER kırmızı yiyor . :) EVET SİZLERE İNAT BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ .
DEDESİ MEZARDAN KALKARSA ANANENİ ANLADIN SEN .
volkana selam söyleyin. Birde boş yapmayın herkes yerini bilsin. Bursa’yı kokuttunuz bee :)
Yemyeşil kentin bembeyaz rengarenk cocuklari....hadi hadi herkes neyin ne oldunu cok iyi bilio...rengarenk cocuklar....

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor