Adana’ya çok acil bir stat lazım

Fenerbahçe mücadelesinde maçı kaliteli hale getirmeyen tek şeyin zemin olduğunu vurgulayan Sancak, "Zemin çok kötüydü. 47 saat önce Adanaspor orada maç yapmıştı. Bakanımla da görüşmüştüm. Adana'ya çok acil bir stat lazım. En az 10 bin kişilik bir stat lazım. Bir an önce yapılması lazım. Sadece bizim oyuncumuz değil, oraya rakip takım oyuncuları da sakatlansa, ülkeye çok zararı var. O oyunculardan faydalanamadığın zaman yerine başka oyuncu almak zorundasın. O da milli servet. Onun için buna bir tedbir alınması lazım" dedi.

"HAKEM HATALARI LEHİNİZE OLDUĞU ZAMAN NİYE KONUŞMUYORSUNUZ?"

Hakem hatalarının sorulması üzerine ise Murat Sancak, "Hakem hataları aleyhinde olanlar da var, lehinde olanlar da var. Aleyhinde olanlar genellikle bağırır. Lehinize olduğu zaman niye konuşmuyorsunuz? 2 tane kırmızı kart olması lazım diyorum. Bu hakemin kötü niyetinden kaynaklanıyor mu, diye iddia edemeyiz. Takdir hakkını o şekilde kullanmış. Aleyhinde olduğu zaman konuşuyorsun da bir de lehinde olanlara bak. Çık, basın toplantıları yap. 'Hakem burada bizi korudu' diyemiyorsun çünkü. Bencil olmamak lazım. Bunlar oluyor. Başka yerden, uzaydan hakem getirecek halimiz yok. Bu hakemlerle devam edeceğiz. Ya da yeni hakemler yetiştirecekler. Yetiştirmek de kolay değil. 3 ay, 5 ayla olacak iş değil. Federasyon bu konuda da çalışmalar yapıyor diye düşünüyorum" şeklince cevap verdi.

"HEDEFİMİZ İLK 5, 3. YADA 4. BİTİRİRSEK NE ALA"

Son olarak hedeflerinden de bahseden Başkan Sancak, "Lige başlarken hedefi söylüyorum. Hedefimiz geçen sene ilk 5'ti., 4. bitirdik. Bu sene de hedefimiz ilk 5. İnşallah 3. ya da 4. bitirirsek ne ala. 3. bitirirsek, en azından UEFA Avrupa Ligi'ne direkt gidersek daha da iyi olur. Konferans Ligi ile fazla uğraşmamış oluruz. Ligi 5. bitiren de gidecek galiba Türkiye Kupası'nı ilk 5'ten birisinin alacağını tahmin ediyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

A Spor

Yorumlar

Yeni stada gitmek, girmek, çıkmak tam bir eziyet, işkence, çağdışı. Ne yol var ne metro ne tren, tamamen inşaat rantı için bu stadı taaaaa gidip şehrin bir uzak köşesine yapmışlar. Şimdi de stadım etrafında park, otopark, yeşil alan olöası gereken yerlere inşaatlar yapılıyor. Bu stad birkaç sene sonra 5 Ocak gibi apartmanların arasında kalacak. Stadın mimarisi de yanlış, tribünler biraz daha yatay ve tek kat olarak yapılsa hem çimler daha çok güneş ışığı alırdı, hem tribünde bütünlük olurdu. Yani kısacası yeni stadın yeri kötü, zemini kötü, dışarısı daha kötü!!!
Adana'ya 2 stad daha lazım. Biri yenice tarafına. Diğeri ise Karataş yolu üzeri olabilir. En az 15-20 bin kişilik olmalı. Güzel ADANA'YA NE YAKIŞMAZ. EN BÜYÜK TÜRKİYE. ADANA'YA SELAMLAR.
sayın başkan bir uzman getirin milyon defa yazdım her yere yazıyorum mail mesaj atıyorum şu stadın akustiğini düzeltin rezalet ötesi bir akustik var 30 bin kişi bağırıyor 3 bin kişilik ses çıkıyor çünkü mimarini sesi yutuyor ses dalgaları dairesel yayılıyor ama yukarı yönlğ dalgalar tamamen yutuluyor şuna bir el atın bir uzman sorumlu bulun bir baktırın en azından bir sorun yok sen bilmiyorsun sallıyorsun diyin ama bir baktırın lütfen
Rant zihniyeti kötü idare yeni statdı yaptınız teşekkürler eski stadı niye yıktınız bu şehirde bir sürü takım var şimdi yıktıkları stad büyüklüğünde bir stada adananın ihtiyacı var yıkılan stadın yerine parka ihtiyaçmı vardı her tarafı zaten park yazık bunlar hep yanlış işler
YAZMAK İÇİN YAZMIYORUM. HER YÖNÜ İLE REZALET ÖTESİ BİR PROJE. BU OLUMSUZLUKLARA RAĞMEN YİNE İYİ SEYİRCİ GELİYOR. ÇOĞUDA ULAŞIMDAN DOLAYI GELMİYOR. YİNEDE SEVDALISI ÇOK MAVİYE
5 Ocak in yani eski stadı yeniden yapın ,,bu kadar basit
Yeni stadın yerine karar verenleri, yapanları Allaha havale ediyorum. Bundan rant sağlayanlar bu taraftarın ahını almıştır. Çocuklarımız ve ailemizle birlikte stada giderken maç öncesi sonrası rezil oluyoruz.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor