Adanaspor’a tesis sözü, Demirspor şampiyon olur

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü EFSANE Radyo 100.7’de EFSANE Futbola telefonla bağlanarak önemli açıklamalarda bulundu. Ahmet Duran Çağ’ın moderatörlüğünde Serkan Şenyürek ve Ergun Kara’nın Adana takımları ile ilgili bilgi aktardıkları Efsane Futbola katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adanasporluların merak ettiği sorulara cevap verdi ve Adanaspor camiası ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül ile de görüştüğünü dile getiren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü , Adanaspor’a da bir tesis kazandırmayı hedeflediklerini ifade etti ve “Yüreğir’deki Okaliptüs Yaşar Kemal yürüyüş alanına yakın bir yerde Adanaspor’a bir tesis kazandırmak isteriz. Adanaspor bu şehrinin takımı. Statları devlet yapıyor kulüpler kullanıyor. Tesisi biz yaparız Adanaspor kullanır. “ifadelerini kullandı.

Efsane Radyo’da gündeme damga vuran açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, futbol sahası ve kulüp binası ile birlikte işbirliği içerisinde Adanaspor’a bir tesis kazandırmalarının mümkün olduğunu ve Adanaspor Başkanı Bayram Akgül’ü çok beğendiğini söyledi. İlkokul öğrencisiyken profesyonel maç olarak ilk kez Adanaspor-Eskişehir maçını izlediğini anlatan Sözlü, Adanaspor’a uzak olmadığına dikkat çekti.

Adana Demirspor ile ilgili sorulara da cevap veren Hüseyin Sözlü, Adana Demirspor’un Play-Off’a kalacağını söyledi ve “ Demirspor iyi futbol oynuyor. Süper Lige çıkacağına inanıyorum. Ümit Özat keşke daha önce gelseymiş. Demirspor Başkanı Murat Sancak çok fedakarlık yaptı. Bizden şu ana kadar hiçbir şey istemedi. Tabirimi hoş görün deli manyak bir adam. Fedakar bir kulüp başkanı, kendisinden memnunuz. Bayram başkan da kendisi götürüyor. İkisi de kimseden bir şey beklemiyor.” diye konuştu.

Kaynak : 5 Ocak Gazetesi

Yorumlar

adanaspora çatalan da tesis verilmemişmiydi daha önce.
Sen gidince güller açar bu şehirde. Vakiiitt tamaaam dediiikkk Giiit artııık git sözlüüü
seviyoruz seni sözlü..... helal olsun.....
Bu Adanaspor sevdası neden acaba. Secim için Adanasporlularin oyunu almak isterken Demirsporlularin oyunu kaybetmesin.
Ayrımcılık bir ülkenin en büyük tehlikesidir.Asıl BEKA sorunu buradadır.
demirspor halkın takımı adanaspor bayram akgülün takımı belediye şahıs takımına yardım edemez seçim vaadi bunuda kimse yemez haydi sözlü vakit tamam
Gençler.-70 osmanli-68 denizli,-67ümraniye-63. Ads-61 hatay-59 gazi-54 altınordu-53
bu saatten sonra kimse sana güvenmiyor. bence de.. haydi sözlü vakit tamam!
zeydan başkan geliyor gümbür gümbür
Geçen secimde sn.sozluye vermiştim.simdi ağzıyla kuş tutsa söylemediğini bırakmadığı şimdilerde kol kola yürüdüğü ve hiç yuzununde kızarmadan insanların karşısına çıktığı için oy vermeyeceğim. Ads a gelince , kardeşi başkan oldu olduda ne oldu ? Hangi kalıcı birşey yaptı? Ne yaptı? Borçlar birkat daha artmadimi? Son maçta mersin düşmemiş olsaydı ve biz dusmezmiymiydik ? Adamlar nerdeyse bizi yeneceklerdi. Bunları ne çabuk unuttunuz ... ayıp ayıp. Sözlünün het tarafı sorunlu siz medet umuyorsunuz. Devam edin.
Sözlü bu işi çözer, tüm şehir arkasında durmalıyız. Adana ülkücü şehirdir, kendinize gelin.
adana vatanını seven insanların yaşadığı şehirdir. ülkücü değildir. hele yolundan sapan sözlü gibi adamların hiç yanında olmayacaktır.
Sözlüyü çok yakından tanıyorlar,a dan z ye .......,hem de aptallık derecesinde,etrafındaki ülkücüler de ............ peşinde olan insanlar.Ülkeyi 60 yıldır hep bu yamyamlar yönetti geldigimiz nokta ne acıdır ki,olaganüstü borç,soganı,patatesi,eti ve daha nice tarım ürünlerini dışarıdan getirmek oldu.artık gerçekleri görmek zamanı,............,gayri dürüstlere kim olursa olsun fırsat vermemeliyiz.
GÜNAYDIIIN BAŞKAN, GÜNAYDIN at terli yemiyor artık.. 17 yıldır bu ülkenin başındasınız.güzel adanamız 3.4 sıralardayken şu an 27.sıralara gerilemiş durumda sanayi SOS,Tarım SOS.......KONYA-RİZE-BURSA-MANİSA-KAYSERİ....Şimdilik aklıma gelenler bunlar gidin bir görün görün neydiler ne oldular....Ankaraya gönderdiğimiz adanalı siyasiler balık yenmeye gidiyorlar.Herkes bu devletten çatır çatır koparırken bizimkiler ne yaptı....Ya konuşturman bre .yıllardır adana takımları nal toplarken ne yaptınız ha...

Yeni yorum ekle