"Adana Derbisinin önemini çok iyi biliyorum"

Adana Demirspor teknik direktörü Uğur Tütüneker yaptığı açıklamada takımının durumunun çok iyi olduğunu belirtirken, "Oyuncularımla 4 günden bu yana birlikte çalışıyoruz. Kısa dönem bu. İleri de daha iyi olacağız. Mantelitemizi oturtabilirsek, güzel işler yapacağımızı düşünüyorum. İnşaallah Adana Demirspor'u bu sene şampiyon yapacağız." ifadelerini kullandı.

Adana Derbisinin önemini çok iyi bildiğini ifade eden Tütüneker, "Adana Derbisinin önemini çok iyi biliyorum. Ben de futbolculuk yaşantımda çok derbiler oynadım. Bu maçı kazanarak moral kazanmak istiyoruz." dedi.

Eksik oyuncuların durumu bizi biraz sıkıntı yaşattığını belirten tecrübeli teknik adam, "6-7 sakat oyuncumuz var ancak iyi bir kadromuz var. Bu durumu aşacağımızı düşünüyorum. Futbol bir sabır ister. Sabredersek güzel işler yapacağımızı düşünüyorum. Bu ligde herkes herkesi yenebilir. Biz yukarılarda oynamak istiyoruz. Stokes ile tanıştık ve antrenmalara başladı. Derbide oynatır mıyız, bilmiyorum. Ancak gördüğüm kadarı ile iyi bir golcü." dedi.

Yorumlar

bu adam azılı fetöcü değil miydi nereden bulduk da getirdik
Sen kimsin arkadaşım çıkıpta yeni gelmiş bir adam hakkında iftira atıyorsun sen sen azılı fetocu aslı sensin çıkıpta insanlara iftira atamazsın biliyor musun sen ayıp ayıp konuşurken yorum yaparken dikkat edin arkadaşlar dikkat edin
En azılı fetöcüler ülkeyi yönetiyor. Bu herif beraat etmiş neyin derdindesiniz? Bir şeyi de beğenin siz en büyük Demirspor düşmanlarısınız. Bu takım yıllardır çıkamıyorsa bir sebebi de sizsiniz.
Sonuna kadar destek
bu takım çıkamıyorsa ahbap çavuş ilişkisi hesabı ile gelen hocalardan ötürü takım taktiğine ben mi karar veriyorum en azılı fetöcüler ülkeyi de demirsporu da yönettiği için bu adamlarını da buralara getiriyorlar işte beraat etmiş nasıl etmiş başka fetöcülerin ismini verme karşılığı anlaşma ile beraat etmiş iki afili transfere demirsporluluğunuzu sattınız turgeylilerden farkınız kalmadı halen yüklenin bekir başkanın kemiklerini sızlatıyorsunuz

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor