Adana derbisi perşembe günü

TFF web sitesinde 6 haftalık program yayınlandı.

Bu programa göre yarın deplasmanda Gaziantep ile karşılaşacak Adana Demirspor, 18 Şubat Pazar günü Adana’da Boluspor’u ağırlayacak. Ligin 23. haftasında oynanacak Adana derbisi ise 22 Şubat Perşembe günü saat 19.00’da oynanacak.

Ulusal maçlar ve hazırlık maçları nedeniyle 1. Lige verilen aralar ve play off maç takvimi nedeniyle lig takviminin sıkışacağını düşünen TFF yetkilileri böylelikle 23. haftadaki Adana derbisini ve 26. haftadaki belki de bizim için en önemli maçlardan biri olan Denizlispor müsabakasını hafta içi (7 Mart Çarşamba) oynatmaya karar verdi.

Ulusal takımın hazırlık maçlarında TFF 1. Ligden hiçbir futbolcu dahil edilmemesine rağmen 1. Lige milli takım arası veren federasyon, böylelikle Adana için çok önemli olan Adana derbisini ve düşme hattındaki önemli maçları hafta içine almış, üç güne bir maç sıkıştırmış oldu.

Yorumlar

.......................................................... Bizim tek ulusal takimimiz Demispordur !
ilk yarı biz yendik bu maçıda Adanaspor alacak tabiki sonuç belli bnce
Derbi maçların sonucu onceden kesınlestırilemez ! Iyı oynarsın kazanamazsın kötü oynar alırsın macı bu derbıler hep böyledır !
Sezon sonu çok ünlü is adamımız yüzde %99 adaylığını koyacak oda benim abim seçildiği gün bütün borçlar kapanır geriye dönük 20 sene teker teker araştırılır kim Demirspor'dan para yemiş kim rant etmiş hepsi çıkar çıkacakta Yok öyle herşeyi halının altına süpürmek bugünü yazın bir kenara Demirsporlular
Mehmet bey kşke bunu şimdi yazmasaydınız asalaklar ordusu bu işadamını bulup vazgeçirirler şimdi
Mehmet kardeş benimde bir duyumum var işadamının isim başharfini yazabilirmisin
Mehmet kardeşim, Öyle birsey olursa o vakıt gelır burda reklamını yaparsın agebeyının ?! Bızde ıstıyoruz artık demırsporun duzluge cıkmasını ! Bu ısler lafla donmez agebyıne bunuda hatırlat sonradan gelen gıdenı arattı olmasın ?!

Yeni yorum ekle