"Adana Demirspor'un yakasından düşün"

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak kendi Twitter hesabından yaptığı açıklamada eski başkan ve yöneticilerin bir araya gelerek planlar yaptığını belirtti. 

Eski başkan ve yöneticilerin bir araya gelerek planlar, senaryolar yaptığını belirten başkan Murat Sancak, "Çok değerli Adana Demirspor taraftarları, eski bir başkan dün akşam Adana'da bir balıkçıda eski bir başkan ve bazı eski yöneticilerin katıldığı bir toplantı organize etmiş. Oyuncakları ellerinden kayınca, Adana Demirspor'un huzurunu bozmaya, manipüle etmeye karar vermişler. Lig başladığında planladıkları senaryo ve aldıkları kararlar şu şekildeymiş, 

  • Kötü sonuca göre maraton tribününde hareketlenme 
  • Yerel medyada yıpratma
  • Hatta bazı Adana Demirspor'un eski çalışanlarını bazı medya kuruluşlarında görevlendirme ve oradan saldırma

bilginiz olsun" dedi.

"Adana Demirspor'un yakasından düşün"

Adana Demirspor'u kullandırmayacağını belirten başkan Sancak, "Benim onlara cevabım şu; Hodri meydan! Bu kulüpte neler yaptığınızı gelen bağış paralarını nasıl hesabınıza geçirip, giderken de temlik koyarak ve paranızı tıkır tıkır aldığınızı, belediyede bazı arsalarınıza imar çıkartarak menfaat sağladığınız herkesçe biliniyor. Ben burda olduğum sürece Adana Demirspor'u kullandırmam. Daha önce söylediğim gibi getirin 100 milyonu BAĞIŞ yapın hemen kongre kararı alıp kongre üyelerine 100 milyon bağış yaptığınızı anlatır aday olursanız ben kendi adıma söz veriyorum size oy vereceğim. Bakın Adana Demirspor satılık değil, BAĞIŞ diyorum. Yoksa Adana Demirspor'un yakasından düşün bırakın huzur bulan bu takım ŞAMPİYONLUK parolasıyla çıktığı bu yolda destek olmayacaksanız en azımdan köstek olmayın. Çok değerli Adana Demirspor sevenleri bunlara itibar etmeyin Adana Demirspor'u desteklemeye iyi günde, kötü günde ve SABIRLA." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Sayın başkan. Seninle beraberiz. Boş muhabbet yapanları sen kala alma başkanım. Saygılar başkanım.Allah yardımcımız olsun.
Bu yolda asla yalnız değilsin Murat Başkan... Parazitlere kulak asma. Bir deyim vardır İt ürür kervan yürür....
Helal olsun BAŞKANIM Arkandayız Yanındayız SENİNLEYİZ Bizi yeterki sırtlanların eline bırakmayın Sizi Çok Seviyoruz
Helal başkanım
Başarısızlığa kılıf aramayın işinizi doğru yapın taraftarlar arkanızda
başkanım size güvenimiz tam.durmak yok çalışmaya devam rabbim doğrunun yanındadır.işimizi aşk ile şevk ile yapmaya devammmmmmmmmmmmm.onlar konuşur siz yaparsınız.
Sayın başkan net konuşun ki kamuoyu aydınlansın. Kimmiş bu planları yapan? Nerede kimler toplanmış? Ayrıca eski bir başkan birtakım eski yöneticilerle sadece yemek yiyip Demirsporu konuşamazlar mı? Söylediklerinizin dayanağı nedir? Yoks olası bir başarısız tablo karşısında taraftar ve basının tepkisinden mi endişe ediyorsunuz? Lütfen iddanızı somut bilgilerle açıklayın. Yoksa inanmayacağız!
Demirspor şuan türkiyede sayılı dürüst yönetimlerden birine sahip başkanın tek hedefi demirsporu üst lige taşımak hep birlikte destekleyelim hedef yolunda başarılar dilerim
başkanın açıklamalarını okuyunca dedimki bu ne sevgi ah sankı 40 yıllık demırsporlu hay maşallah sevgılı başkan demırspor tapulu malınmıkı 100 mılyon koydum diyorsun kıme sordun bu sınırı koyarken
Başkan az bile demiş en az 200 milyon demeliydi helal sana başkan
Başkan 100milyona satarım diye birşey söylemiyor önce iyi okuyun bence adam diyorki bağış yapın bağış kasada kalır başkan cebine koyup gidemez lütfen iki takımımız var bırakın birbirinizi yıpratmayı destek verecekler engel.degil önünü açalım da birisi çıksın en azından
Sn.başkan transferleri maratondaki seyircilermi yapıyorlar? Hocaları yerel medyadaki maaşlarını alamayan cücukçu gazetecileri alıyorlar? Siz yaklaşık 2 sezondur kulübün başındasınız. Ve başarı yok. Kalıcı gelir yine yok. Ha bire tehditkar konuşmalar yapıp kendinize adeta paralı askerler üretmektesiniz. Konuşmayın sayın başkan...kimin yanlışları olmuşsa savcılık makamlari orada. Başvurun ve açıklayın ne olmuş millet öğrensin. Başkan ve yönetici diye kimleri topladınız bilemeyiz ama hasbel kader ads 48 saatlik başkan olmuş t.c.devletini dolandırmaktan soruşturma geçenleri baz almazsınız inşallah.. size yakışanı yapın az konuşun çok iş yapın. Burası siirt değil burası adana..bunuda unutmayın.
anavarza rumuzlu arkadas dogru soyler Baskana guvenıyoruz ama kendıde ne koydu hani bagış yapacaktı temlik yoktu.Şimdiden basarısızlıga kılıf arıyor o menejer ads Sevdalısı acaba ads de ne kadar temliği var alacagını acıklasın taraftar sizi seviyor ama ADS buyuktur sızın gıbı baskan cok geldi KAYMAKLAR.HACI DONERLER V.S.
Başkanımız sizin onlardan farkınız ne kaldiki ? Size bu haberleri uçuran kimse kimlerse neden güveniyorsunuz? Sizin işiniz gelen bu tür kahvehane bilgilerini millete somut delilmiş gibi göstererek neye vermeyi hedefliyorsunuz ??? Bence size makamınıza yakışmayan şeyler bunlar.her ip sizin ekinizde. Başarılı olmak için çalışın alkış ve taktiri alın. Böyle yaparak hiçte samimi ortam oluşturmuyorsunuz
Ads çıkmaz bir yola girdi.eskiden sorun ne olursa olsun başkan idareciler dernekler idarecileri ve yerel basın.dernekler yasası vardı.begenmesekte bir tuzun ve şekli şemali vardı. Şimdilerde muhterem başkanımızın gittiği yol tek adamliktir. Zaatelleri siirtten bir amatör kulüp alsaydı 1.lige çıkartması en az 3 sezon buda en az 5 yıl idi.oysa adanada hazır bir kulüp ve taraftar kitlesi vardı. Siyasî ricalar talimatlarda eklenince ads biçilmiş kaftandı. Ama görülüyorki muhterem başkan başarıya ve sürekliliğe giden yol ve yöntemleri denemek ve bulup uygulamak yerine ona buna takipcilik yaptırmakta.boyle bir bilgiyi haber diye sitelere servis etmek hiç yakışmadı. Muhterem başkan sizin işiniz asla bu olmamalı. Hoş olmamış bence. Tek adaylığın getirdiği sakıncalar bunlar. Başkan ben bırakıyorum dediği an kimse kulübe yanaşmayacaktır. Heleki dernekten yoksun bir a.ş. ads sonu olacaktır. Eski basiretsiz çapsız idarecilerin kulakları çınlasinki biz bunları konuşuyoruz.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor