"Adana Demirspor'u tebrik ederim"

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında ağırladığı Adana Demirspor'a 3-1 kaybeden Çaykur Rizespor'un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, basit goller yediklerini söyledi.

Hamzaoğlu, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, yukarıları yakalamak için kazanmaları gereken bir karşılaşmanın bekledikleri gibi sonuçlanmadığını belirtti.

Maça iyi başladıklarını ve ilk golden önce VAR'a gidilmesinin gerginlik yaşattığını ve konsantrasyon kaybına neden olduğunu ifade eden Hamzaoğlu, "Toparlanmaya çalışırken ikinci golü kalemizde gördük. İlk yarının sonunda yakaladığımız pozisyonu atsak, farklı olabilirdi. Sonuçta 3-1 kaybettik. Son anlarda belki baskılı oynadık ama galibiyeti getirecek golleri bulamadık. Adana Demirspor'u tebrik ederim. İyi mücadele ettiler." diye konuştu.

Stratejik planlar yaparak maça çıktıklarını aktaran Hamzaoğlu, "Maç içerisinde yapacağınız hamleler de önemlidir. Müsabaka istediğimiz gibi devam etseydi, maçı çevirmek için daha etkili hamleler yapabilirdik. Bugün olmadı. Çok kolay şekilde goller yedik ve planlarımız aksadı. Elimizdeki oyuncuların hepsi kıymetli. Zaman zaman oyunun durumuna göre tercihlerimizi yapacağız. Bugün sonradan oyuna girenler hücum anlamında etkili oldu." şeklinde konuştu.

Yorumlar

Ligin en iyi takımına yenildiniz Hamza,takma kafana
erhan çelenk'in yaptığı adamlığa gölge düşüren hamsi kafalı Yusuf Sarı'ya da umarım gereğini yapar Hamza hoca..Çok centilmen insandır hoca..İstemem ancak bir gün Yusuf'ta o sakatlığı yaşadığında belki anlar bu yazdığımın ne anlama geldiğini...
Mazeret yok Demirspor oynadı kazandı demiş. Tebrikler hocam.
Eğer bu yazdığımı okuyorsan T. Talha Sanuç, hamsi beyinli Yusuf'la bir daha karşılaşırsan ligde bir adım daha geri atma üstüne yürü dananın yiğidim.Vur demiyorum söv demiyorum geri adım atma... Büyük oyuncu olacaksın inşallah... Kendine güven. O kim yaaa..

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Çaykur Rizespor