"Adana Demirspor'u Süper Lig'e taşıyacağız"

Adana Demirspor'un yeni teknik direktörü Hakan Kutlu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı,

Süper Lig'e yükseleceklerini belirten Kutlu, "Türk Futbolu'nun temel taşlarından biri olan Adana Demirspor ile anlaşmış bulunmaktayım. Yönetim, teknik ekip, futbolcular ve en önemli gücümüz olan taraftarımızla yakalayacağımız birlik beraberlikle bu camiayı hak ettiği yer olan Süper Lig'e taşıyacağız. #ŞampiyonMaviŞimşekler" ifadelerini kullandı.

Genç oyunculara şans vereceklerini belirten başarılı teknik adam, "Bu süreç içerisinde daha önce görev aldığım takımlarda yaptığımız gibi Adana Demirspor'u hedefe taşırken aynı zamanda genç futbolculari takımımıza kazandırarak, değer vererek, değer katarak gelişimlerine katkı sağlayacağız." dedi.

Yorumlar

Sana güveniyoruz hocam. Allah yardımcımız olsun. Bu sene bu iş olacak inşallah.
Gardaşım kariyerin belli oynattigin takimlarin yüzde 90i küme düştü. Insallah şampiyon yaparsin ama küme düşürme yeterki..
En isabetli bu ligi çok iyi tanır hoşgeldiniz tanju hakan ikilisi bence bu işi goturur
Hep burlıkte ihanet. Bunun karşılığını mutlaka görürüz. Hep İHANET devamlı ihanet.
İhanet eden abat olmaz. ADS için sonun başlangıcı. Bu yazıyı UNUTMAYIN.
hoça hele takımı bir görelim o kadar acele etme istersen
Burdan murat sancak a seslenıyorum , tanju geldı elestırı var personelın maaşını odedın yaranamadın tff ye para yatrdın begenılmedi hakan kutlu geldı yıne eleştiri var hangi siteye baksam eleştıri diz boyu murat sancak allah ıcın ıstifa et bu bır pohu begenmeyen her tezege maydanoz kısıler gorsun gununu , bu ne ya her atılan adıma eleştırı ya , tabı sozum sadece hcbırseyden mutlu olmayan muhtemelen genelde mutsuz taraftarlarımıza , arkadas bıraz pozıtıf olun pozıtıf
Bu yolun sonu süperlig bu böyle biline.... Süperligde kalıcı kulüp olacağız....
süperligdede kalıcı kulüp olacağız....
bence eleştirenler demirsporlu değil olsalar böyle eleştirmezler. kesinlikle çekemeyenlerdir, kıskananlardır.
Merdan yarın METIN KORKMAZ tarafından bindırme yapılır bu futbolcularla 3 senelık anlaşılır şampiyonluk gelmez se sonunu düşünmeye başla.
Merdan karseşim haklısın hep şikayet hep şikayet bu ne yaa biraz memnun olun adamlar bir emek bermeye çalışıyor siz eleştiri yapıyorsınuz adam aday olmaya. İlirdi gelmeseydi zayen genç futbolcularla antep gibi düşerdik biraz olumlu şeyler düşünün
insallah yanilirim ama Kutlu hangi takimi tutupta sampiyon yapti Colakta aynen.Tabiki tam destek ama sonrasi yenilgiler gelince ilk kacan bunlar olur.Mustafa Ugurla devam edilebirdi adam yoktan takimi ligde tuttu.
Merdan arkadaş çok güzel yazmış. Bu taraftara iyilik yaramaz. Murat bey,istifa edin gitsin bu kan emici burnu havada taraftar bişey beğenmez. Görsünler sonra bize kim sahip çıkacak diye ağlasınlar.
Hele bir takım kurulsun ilk 5 hafta takımın gücü belli olur ben iyi olacağına inanıyorum , biraz da biz taraftar olduğumuzu hatırlayalımda kombinelerimizi şimdiden alalım sonrası iyi Olacak İnşALLAH biraz sabır sonra selamet oacak buna inanıyorum bu takım süper lige direkt çıkacak ADS'mize sahip çıkalım başka Demirspor yok Aşkımızı herzaman diri tutalım yeter gerisi çorap söküğü gibi gelir arkadaşlar ben 40 yıldır bu takıma gönül vermişim...herkes sabırlı olsun mutlaka güzel günler gelecek.
Bu taraftara hiçbirşeyi beğendiremezsiniz diyen pozitif olun diyen kişilere seslenmek istiyorum teknik direktör ertugrul sağlam veya hikmet karaman olduda bizmi pozitif olmadık veya sportif direktörümüz önder özen felan olduda bizmi pozitif olmadık
BUNDAN ÖNCEKİ YILLARDA EN İDDİALI OLDUĞUMUZ SEZONDA TAKIM İÇ SAHA DA ÇOK PUANLAR KAYBETTİ. BUNU BEN ŞÖYLE ANLIYORUM. TAKIM ÜZERİNDE BÜYÜK BİR TARAFTAR BASKISI VAR. OYUNCULAR DIŞARDA VE KULUPTE RAHAT DEĞİLLER. BU DÜŞÜNCEMİ TEYFİK KÖSE'YE SORDUĞUMDA DOĞRULADI. BU KONUDA YÖNETİMİN MUTLAKA DURUMU GÖZDEN GEÇİRMESİ GEREKİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. ATTIĞIMIZ HER ŞUTUN GOL OLMASI DİLEĞİ İLE ….. DEMİRSPORDA HEDEF HER ZAMAN BÜYÜK İNŞALLAH BU SEZON HASRET BİTER..

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor