''Adana Demirspor'u kurumsallaştıracağız''

Adana Demirspor Sportif Direktörü Tanju Çolak,tesislerde basın toplantısı düzenleyerek açıklamalarda bulundu ve soruları yanıtladı.

Adana Demirspor gibi bir marka kulüpte görev almaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Tanju Çolak “ Benim adımın olduğu yerde başarı olmak zorundadır. Bu yüzden işimiz zor ve ateşten gömlek giyeceğiz. Sadece saha içinde iyi bir ekiple değil saha dışında da şehrin ileri gelenleri ve taraftarlarımıza kol kola,omuz omuza olacağız”

Murat Sancak faktörüyle buraya geldiğini belirten Tanju Çolak “ Adana Demirspor’u kurumsal bir yapıya kavuşturup,uluslararası bir kulüp haline getirmek ve ismini Avrupa’da duyurmak olacaktır” diyerek herkesi taşın altına elini koymaya davet etti.

Basın mensuplarının teknik direktör kim olacak ? sorusunu da yanıt veren Tanju Çolak, en kısa sürede bu konuyu çözüme kavuşturmak için çalışmaların sürdüğünü belirterek, yeni teknik direktörün en geç pazar akşamı belli olacağını ve kamoyuna duyuracaklarını bildirdi.

Yorumlar

Tanju Colak senin takimima ne faydan olacak bilmiyorum.Lütfen daha dün geldin Avrupadan bahsetme
Tanju Colak seni hic samimi bulmuyorum.Daha dün geldin ne Avrupasindan bahsediyorsun
neden olmasın kardeşim , adam illa avrupa mı diyor ? doğru yatırımlar güzel kazançlar seni bir kaç sene içinde avrupaya taşır
Avrupa kralı sıra adana kralliginda
Hep destek tam destek Tanju abi. Arkandayız kurtar bizi şu bataklıktan. Öncelikle birilerine peşkeş çekilen Demirstore mağazalarını kulübe kazandırın, taraftarın satın aldığı formalar, tişörtlerin paraları kulübe kalsın. Armamız üzerinden haksız kazanç sağlayan çakallar temizlensin. Kurumsallaşalım!
aynı kendi otomobil ithalat işini kurumsallaştırdığın gibi kurumsallaştır yiğidim
:)))
Herşey adana demirspor için
Kurumsallaşma lafı moda olmuş ama şuana kadar başarabilen tek türk takımı yok
Çekemeyenler Çatlayın Ulan Beter Olun.
Gerçek adanalı her konuda başarıyı bagrına basar,tersi davranışlar akıl tutulmasıdır,her adanalı elele verip başarıyı saglamalıdır,birbirimizi yermemiz hem ayıp hem de yanlış şeylerdir.Lütfen buna dikkat edelim.
Çok güzel yazmışsınız..gün kavga değil birlik günüdür..bir tane ads var..
zamanında felanca beşiktaşlı felanca adanasporlu bundan başkan olmaz dıyenler şimdi nıye susuyor bu adam demırsporlumu ?????
KURUMSALLAŞTIRMADAN KASTINIZ A.Ş ŞİRKET İSE KALSIN KARDEŞİM FAYDANIZ OLACAKSA BÖYLE OLSUN

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor