Adana Demirspor taraftarına keyfi pankart yasağı

Süper Lig ve PTT 1. Ligde oynanan bütün karşılaşmalarda taraftarlar takımlarına destek vermek amacıyla hazırladıkları pankartlar ile tribünleri süslerken Adana Demirspor maçlarında Adana Emniyeti'nin keyfi uygulaması ile pankart asılmasına izin verilmiyor. 

El emeği pankartları ve verdiği sosyal mesajlar ile bir çok platformda övgü alan Adana Demirspor’un pankartları, Adana Emniyeti'nin “ Federasyon tellere pankart asılmasına izin vermiyor” uyarısı ile asılamıyor. 

Bu pankartlar Türkiye’nin hemen hemen tüm tribünlerinde yer alırken sadece Adana’da yapılan bu uygulama kafalarda çeşitli sorular oluşmasına neden oluyor. 

 

Yazara ait son köşe yazıları

“Şapkadan tavşan çıkarmaya gerek yok”

2 Eylül 2019, Pazartesi 16:46

"Vasat oyunla gelen 1 puan"

25 Ağustos 2019, Pazar 22:37

"Sorun orta sahada"

16 Eylül 2018, Pazar 18:10

"Tadımızı daha fazla kaçırmayın"

2 Mayıs 2016, Pazartesi 15:22

"Hep böyle oynayın"

5 Nisan 2016, Salı 9:17

"Doğru hamleler ve güzel galibiyet"

12 Mart 2016, Cumartesi 9:00

Yorumlar

cebinde parası olmayan,olasada harcamayan yönetimin eseri bu takım,ilk yarı iyi giden takımı bozdunuz,neden lawal oynamak istememiş,anlaştığınız paranın üzerine yine verin elinizde tutun.sezon sonuna bakalım deyin.neden demediniz ben söyleyim.apartman yöneticisi zihniyetli olduğunuz için.lütfen sezon sonu bırakın bu işi yada düzgün yapın.yöneticilik vermeyle olur almakla değil.sinan gökandan iyimiydi,gönderdiniz? hadi buna cevap verin,
adana emniyeti son 2 sezondur neyi doğru düzgün yapıyor ki? yazıklar olsun
bütün trübünlerde uygulanmıyor sadece adanada uygulanıyorsa demekki adana emniyeti daha iyi çalışıyor! bakın hiç hırsızlık, kapkaççı, eroinci, içkici görebiliyormusunuz adanada?!
Sen kavanozdamı yaşıyorsun. Adananın mahallelerini, liselerini gez bakalım esrar kullanımı had safhada... mısır çarşısı amerikan pazarına git bir gör kaçakçılığı... konuyu hırsızlıktan hiç açma apartmanlardaki demir parmaklıklara bak yeter. Kaş yapacam diye göz çıkarmanın alemi yok , o çok sevdiğinin emniyetinizide yalamayı bırakın
yok böyle bişe ya.
şimşekler grubu bazı gerçekleri söyler diye korkuyor polisler! İLERİ DEMOKRASİ!!!!!!!!!
Duyarlı, Muhalif, Cesur Demirspor taraftarından korkuyorlar. Pankartı Terör örgütü PKK açsa izin verirler. Bu emniyet yakında Türk Bayrağına bile izin vermeyecek gibi. Baskılar bizleri yıldıramaz! Bu şekilde toplumları bastırırsanız, yarın faturayı ödersiniz. Valiye yapılan özel yağlama ballama pankarta izin var. Bizim taraftarın pankartına izin YOK ?? Böyle çifte standart olur mu? Bu korku impratorluğunuzun çöküşü yakın. Dansözü bile sahneden indirtti. 5 Ocak'taki ilk maçımızda Tribünde Dansöz nasıl oynatılır göstereceğiz!!!
lobimiz yok diyoruz ama boşa çünkü adanada oynadığımız maçları bile deplasmana çeviren uygulamalar var önce adanadaki lobimiz güçlenmeli
nie ki böyle yapıyorlar hiç iyi olmadı
Sayın başkan! ve sözde yönetim! kendilerine karşı gelebilecek tepkilerden korktuğu için emniyetten ricacı olmuşlar anlaşılan. Neyse sorun yok bezlere yazamazsakta sözlerimizle ilk maçta söyleriz meramımızı ... Anladınız siz onu YÖNETİM İSTİFA...
neyden korkuyorlar acaba acıkları warda ortaya cıkar diye mi
adananın alayı eroinci beee liseyi bırak ilk ögretimde bile artık 5 war 5 yok diolr
deniz yılmaz sen çarşıdan aşağı bı ın bakalım akşamları kapkaççı esrarcı uyuşturucu var mı yok mu anlarsın
arkadaşlar yorumumu iyi okuyun sonunda ünlem (!) işareti var kurbanınız olim. adana emniyeti neyi çözdü, işi gücü bıraktı adana demirsporun pankartları neden gözüne battı? gidin işinizi yapın!
deniz yılmaz arkadaşımzı demişki hiç olay yaşanmıyor . ortalık hapçıdan eroinciden geçinmiyor be sen neyden bahsediyorsun emniyetin arkasında meydan mahallesinde 7/24 uyuşturucu trafiği var. nereye gidiyor bu para? pkk ve devlete traji komik......... :)

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor