Adana Demirspor taktik çalıştı

TFF 1. Ligde pazar günü kendi evinde Manisaspor ile karşılaşacak olan Adana Demirspor'da zorlu müsabaka öncesi hazırlıklar sürüyor.

Aytaç Durak Tesisleri'nde teknik direktör Engin İpekoğlu yönetiminde gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra ise koordinasyon ve 5'e 2 çalışması yapan mavi lacivertli oyuncular son olarak çift kale taktik maçıyla günü tamamladı. Engin İpekoğlu, taktik maçında oyuncularını sürekli uyarırken bazı pozisyonları tekrar ettirerek dikkatli olmaları gerektiğini uygulamalı olarak anlattı.

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Sedat Sözlü de takımın antrenmanında yer alarak teknik direktör Engin İpekoğlu ve oyuncularla sohbet etti.

ADANA DEMİRSPOR'A TRİBÜN CEZASI

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu Balıkesir maçında çıkan tribün olayları nedeniyle Adana Demirspor'a toplam 17.500 lira para cezası verdi. Kurul ayrıca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan kuzey kapalı üst tribün A,B,C,D,E,F,G,H bloklara giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarını Manisaspor maçı için bloke etti. 

Yorumlar

Sayın engin hoca ne zaman okusak bütün antremanlarda 5 e 2 top kapma antremanı yaptırıyorsunuz. Başka herhangi bir antreman yaptırdığınızı duymuyoruz. Bunun sebebi nedir, başka antreman modeli bilmiyormusunuz, ya da kolaya mı kaçıyorsunuz, son maçta sercan ın hali ortada, yürümeye mecali yok, başka bir antreman modeline geçmeyi düşünüyormusunuz, demirspor yan gelip yatma yeri değildir bunu bilesin
Normalde bela okumayı sevmem hatta hiç hoslanmam ama Maçlarda her kim olay çıkarır ve çıkarıyorsa Allah belanızı versin.Ulan sizin yüzünüzden 3 iç saha 3 dış saha 6 haftadır maça gidemiyorum.Eyy kansızlar siz olay çıkarıp takım ceza alınca benim hakkımı gasp ediyorsunuz .Ödediğim para maglup da olsa galipde gelse Takima helal size Haram olsun. Ben bu takımı yensin diye tutmuyorum.Gönülden seviyorum.Ve her maçına gitmek istiyorum.Sahada futbolcuyu değil renklerı seyretmeye gidiyorum.Futbolcu ,yönetici,teknik sorumlu umurumda değil. Renkler ve arma için her maçına gitmek ve izlemek istiyorum.Şimdi varın eksi butonlarına çökün ama olay çıkarmayın. Bana vediginoz zararın daha büyüğünü takıma veriyorsunuz.Anlayın bunu lütfen. Lafım kaşıntıyı hissedenleredir.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana DemirsporAltay