"Adana Demirspor Süper Lig'e alınsın"

Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübü Başkanı Celil Hekimoğlu, küme düşmenin kaldırılması sonrasında oluşabilecek sıkıntılara dikkat çekip bir öneride bulundu.

Bu sezon Süper Lig'in 21 takımla oynanacağını ifade eden Celil Hekimoğlu, “Her hafta bir takım boş geçecek. Bu da sıkıntı oluşturacak. Bu sezon Süper Lig'de olan takım dengesizliği gelecek sezon 4 takımın düşmesi ile birlikte TFF 1. Lig'de yaşanacak” dedi.

Bu karışıklıkların ve sıkıntıların ortadan kalkması için bu sezon Süper Lig'in 22 takımla oynanması gerektiğini de ifade eden başkan Celil Hekimoğlu şöyle konuştu:

“Bu nedenle TFF 1. Lig Play-Off finalisti Adana Demirspor Süper Lig'e alınsın. Oradaki boşluk da TFF 2. Lig Play-Off finalisti Manisa FK 1. Lig'e çıkartılarak dolsun.

Yorumlar

helal sana celal başkan çaycuma-zonguldak
ADANADEMİRSPORda suferligde olmalı
Adanademirsporu, Bursasporu süper lige alsınlar ;Kayseri yi küme düşürmesinler; Türkiye Kupası'ı Trabzon a versinler, Galatasay' a ve Beşiktaş 'a stad yapsınlar burası TFF değil sanki çiftlik.
kes
Demirspor düşmanları hafta içi kuduracaksiniz :)))
bursa bir ketenpere yapıp super lige cikmak istiyor .sma zooooor
Süperlik 22 takım olursa dahada güzel olur Ben şahsen süper ligin 22 takım olsun vede Adana Demirspor süper lige alınsın çünkü Süper Ligi'hak Eden Demir sporudur Futbol federasyonun vereceği karara Saygı duyulması gerektir

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor