"Adana Demirspor maçı hiçbir mazaretin olmayacağı bir maç"

Boluspor kulüp başkanı Necip Çarıkçı, “Ligdeki 3 puanımızı Adana Demirspor’u yenerek elde etmek istiyoruz.” dedi.

Çarıkçı, yaptığı açıklamada, ligde 4. hafta sonunda 2 puan ile 15. sırada yer aldıklarını, cumartesi günü ise Bolu Atatürk Stadı’nda saat 17.00’de Adana Demirspor ile karşılaşacaklarını söyledi.

Yeni sezon öncesinde takım kadrosunu koruduklarını ve transferin son gününde de takıma değerli iki isim kazandırdıklarını hatırlatan Çarıkçı, “Ligin oynanan dört haftasına baktığımız aman sakat ve cezalı futbolcularımız vardı. Dört maçı hiç beklemediğimiz bir sonuçla kapattık. Dört maçta almış olduğumuz 2 puan ne beni, ne teknik heyeti ne de taraftarımızı mutlu etmiyor.” diye konuştu.

Çarıkçı, bu hafta bütün futbolcuların hazır olacağını ve takımın tam kadro sahaya çıkacağını belirterek, liderle olan puan farkının açıldığını, Boluspor’un kaybettiği puanlarla ilk iki şansından uzaklaştığını, dört maçta 10 puan kaybettiklerini aktardı.

Yorumlar

Zaten demirspor nereye gitse o ilde seferberlik ilan ediliyor
Biz her zaman hedef takımız
büyük takım olmak kolay değil herkes seni yenmeye çalışıyorsa bu senin büyüklüğünün ispatıdır.iyi ki varsın ads.yaşa Varol
yorumlara + , - neden veremiyoruz artık? Adamlar ne güzel yorum yapmışlar destek veremiyoruz.
RABBİM RAST GETİRSİN İNŞAALLAH YENERİZ BOLUYU AMİN
demin tam öbir başlığa yazıyordum altyapı oyuncuları da en azından her maç bir kişi 30 dk filan oynasa çok iyi olur diye ama her rakip bize kuduz köpek gibi bileniyor ölüyü diriyi bırakıp demirsporu nasıl yeneriz diye hesaplar kitaplar illa bizim maça tam kadro sakatsız cezasız çıkmaya çlaışmalar sanki gidip başka maçı kazansa 3 puan vermeyecekler de illa bizim maça bileniyorlar. çok önemli maç olacak boluyu yenersek üst gruptan kopmama adına çok büyük iş yapmış oluruz çok zor ama defansımız özellikle gömülü oyunda sağlam ve orta sahamız forvetimiz kontratağa çok elverişli atletik oyunculardan kurulu ayrıca takım savunmasına da büyük katkı veriyorlar. aynı samsun deplasmanındakine benzer bir anlayışla ve taktikle sahaya çıkıp kesin 3 puana muhtaç olup arkada boşluklar verecek bolu karşısında benzer bir galibiyet alabiliriz. milli maç arasına kadar üstüste 3 tane nispeten kuvvetli ama lige kötü başlamış takımla oynayacaz bolu adana ve istanbulspor bu maçları alırsak özellikle derbi galibiyeti moraliyle de çok büyük yükselişe geçeriz milli març arasından sonra eskişehirle oynayacağız maddi sıkıntıları var maaşlar ödenmiyor belki de o zaman futbolcular şehri terkeder ikinci bir antep maçı yaşarız. ondan sonra bayır aşşağı giden denizli. yani zorlu giresin ümranye gazişehir maçlarından önce 5 maçta 15 puan toplamamız işten bile değil. madem ki değil o zaman toplayalım. şampiyon demirspor

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana DemirsporBoluspor