Adana Demirspor ile Beşiktaş'tan depremzedeler için temsili maç!

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ilde büyük yıkıma neden olan depremlerin etkisi sürüyor. Süper Lig ekiplerinden Adana Demirspor, Beşiktaş ile depremzedelere destek amaçlı temsili bir maç yapılacağını duyurdu.

Adana Demirspor, Beşiktaş ile depremzedelere yardım için temsili bir maç yapacağını duyurdu.

Mavi-lacivertli kulübün sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda, "Temsili maçlarımızda deprem bölgesi için tek yürek oluyoruz. Bu kapsamda ikinci temsili maçımızı Beşiktaş ile gerçekleştiriyoruz." denildi.

Açıklamada, fiziki olarak herhangi bir müsabaka yapılmayacağı, biletlerin bugün saat 12.00'de satışa çıkarılacağı belirtildi. 19 Şubat saat 20.00'de gerçekleşecek temsili maçın bilet fiyatları da belli oldu.

Protokol tribünü 1000 lira, loca 750 lira, VIP tribün 200 lira, batı tribün 99 lira ve diğer tribünler 49 liradan satışa çıkacak.

Tüm geliri depremden etkilenen vatandaşlara aktarılacak karşılaşma için bilet almak isteyenlerde PassoLig kart zorunluluğu aranmayacak.

Ayrıca www. passo.com.tr ve Passo mobil uygulaması üzerinden alınacak biletler için Passo'nun herhangi bir hizmet ücreti almayacağı belirtildi.

Yorumlar

ADS hayır işlerinde de önde
Böyle zamanlarda, birlikteyiz. Takım farketmez. Allah razı olsun. Hem bjk hem Mavi şimşek yönetimi ve camiasından. Haydi Türkiye 'm birlikteyiz. Birlik zamanı Allah bir daha yaşatmasın inşallah aminn..

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
BeşiktaşAdana Demirspor