"Adana Demirspor ile başarılar elde etmek istiyorum"

Adana Demirspor'un başarılı oyuncusu Rassoul yaptığı açıklamada, ''Adana Demirspor'a hizmet ettiğim için çok mutluyum.'' ifadelerini kullandı.

25 yaşındaki oyuncu, "Herşey çok güzel gidiyor. Her zamanki gibi çok sıkı çalışıyoruz. Hocama bana kaptanlık verdiği için çok teşekkür ederim. Kaptanlık bana çok daha farklı bir motivasyon sağladı. Bununla beraber sorumluluk aldığımı hissediyorum." dedi.

Hocanın görev verdiği takdirde her pozisyonda oynayabileceğini belirten Senegalli oyuncu, "Farklı pozisyonlarda oynayabilirim. Bundan hiç bir zaman korkmadım. Solbek veya stoperde oynamam tamamen hocamızın takdiri." ifadelerini kullandı.

Adana Demirspor'a hizmet ettiği için mutlu olduğunu belirten Rassoul, "Şuan Adanadayım ve Adana Demirspor'un oyuncusu. Tamamen Adana Demirspor'a konsantredeyim ve başka bir düşüncem yok. Adana Demirspor ile daha büyük başarılar elde etmek istiyorum.Şimdi önümüzde gerçekten zor bir maç var. İyi hazırlanıyoruz. Kazanmak istiyoruz ve her maç olduğu gibi bu maça da kazanmak için çıkacağız." dedi.

Taraftarlara teşekkür eden başarılı oyuncu, "Taraftarların benimle ilgili yaptığı pankartı gördüm. Çok beğendim. Hepsine teşekkür ederim." dedi.

Yorumlar

Adana Demirspor'a uygun demir gibi futbolcusun maşallah.
Sen aslan gibisin Rassoul , ilk geldiğinden bu yana kendini inanılmaz geliştirdin. Umarım futbol hayatın boyunca bizimle birlikte olursun zira bırak bizi Avrupa'nın üst düzey takımlarında oynayacak fiziksel gücün ve tekniğin var. Buna birde joker olup her bölgede oynayabilmen eklenince ... Vazgeçilmezsin dostum.
demırsporun sigortası saha içi ve saha dışı örnek sporcusu senın gıbı oyuncu son zamanlarda demırspora gelmedı senı sevıyoruz rasul

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor