"Adana Demirspor çok iddialı transferler yaptı"

Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira, oyucularıyla yaptığı toplantıda, "Hazırlık dönemini çok iyi geçirdik, şimdi meyvelerini toplama vakti." dedi.

Fanatik'in haberine göre; Portekizli çalıştırıcı, hazırlık dönemi boyunca çok iyi çalıştıklarını belirterek, "Şimdi bunun meyvelerini toplama zamanı. Lige 3 puanla başlamak moral açısından son derece önemli. Rakibimiz ligin yeni takımlarından ve çok iddialı transferler yaptılar.

Onlar da Fenerbahçe gibi bir takıma karşı kazanarak başlamayı çok isteyecek. Dikkatli olmalı ve motivasyonumuzu 90 dakika boyunca korumalıyız" dedi.

Yorumlar

hedef önce 3 sonra 1 puan olmalı aksi aklımızdan bile geçmiyor
Evet çok iddialı transfer yaptı gelecek TFF 1. Ligin kadrosunu yaptı bekle TFF 1. Lig şimşekler geliyor
Ben olsam vallahide billahide gidip ŞAMPİYON olmus kulubun taraftar platformuna , acizce yorumlar yapmam , SENİN ADINA COK UTANIYORUM (( ZİYARET Cİ , ÜZÜLMEYİN SİZDE OLURSUNUZ BİR ARA ))
Herkes kendi takım ilgi yorum yapsın
Biraz insaniyet, biraz tiyniyet. Size rağmen oynayacak bu takım. Size rağmen başarıyı sıradanlaştıracak bir takım olacak Demirsporum.
Yaşadığın travma sağlığını olumsuz etkiliyor birader senin. Futbolu takım taraftarlığı bir kenara bırak sağlığın bozulacak demirspor yüzünden. Gerçekten diyorum şakasına değil
Salakça bir yorum sa...tedavisi yok
İyde olabilir kötüde olabilir ama küçük düşürücü ve alaycı olmayın lütfen

Yeni yorum ekle