Adabayor, Demirspor'a çok yakın

 

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak Kayserispor'dan ayrıldığını açıklayan Adebayor’u devre arasında alabileceklerini belirtti.

Bazı basın kuruluşlarında çıkan haberlere göre eski futbolcu ve spor yorumcusu Sinan Engin’e mesaj atan başkan Murat Sancak, Adebayor’u devre arasında Adana Demirspor’un kadrosuna katabileceklerini belirtti. Sinan Engin’in "Adebayor'u al. Leblebi gibi gol atar." Mesajına karşılık yine Murat Sancak’ın "Görüşmelere başlıyoruz, takıma katabiliriz" karşılığı verdiği ifade ediliyor.

Daha önce transfer kulislerinde santrafor mevkii için Denizlispor’dan Mehmet Akyüz’ün ismi geçmişti. Bu gelişmenin ardından her iki transferin birden yapılabileceği ancak Mehmet Akyüz’ün Denizli ile olan sözleşmesinden dolayı devre arası transfer dönemine kadar beklenileceği belirtiliyor.

Yorumlar

Çıldırt bizi başkan erkan zengin adebayor 3 kaliteli bir isim ve bir kaleci uçurur ADS yi
adabayor isteğime cevap verdiğin için teş.sayın başkanım kayseriden ayrıldığnda dün gece mesaj atmıştım.sinan enginden yaşımız büyük kimin leblebi gibi atacağını bilelim müsade etsinde çaycuma-zonguldaktan selamlar kahraman fekeli
o da bize gelince atamaz şansımız yok....ama gelmesini canı gönülden istiyorum
adebayor, pakthakor özbekistan takımına gitmiş
Sayın haberads murat Akyüz futbolu bıraktı . Mehmet Akyüz ü alsak daha iyi :)
Sayın okuyucu. İkazınız üzerine haberimizdeki hata düzeltilmiştir. İlginiz ve uyarınız için teşekkür ederiz.
Mehmet Akyüz Denizlispor'da halen oynuyor çokda iyi durumda bana göre bu lig için alacağımız eniyi santrfor Mehmet akyüzdür yanına Recep niyazla birlikte alırsak forvet hattı uçar
Sizde sağolun .Bizd teşekkür ederiz .

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor