90 dakika sabredin, sonra küfredin

Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural’ın maç sonunda sarf ettiği sözler epey ilgi çekti. Taraftarların desteğine vurgu yapan Vural, “90 dakika sabredin, maç bittikten sonra 91. dakikada anamıza avradımıza küfredin, serbetsiniz dedim” ifadeleriyle sosyal medyaya damga vurdu.

Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, 2-1 kazanarak play-off finaline yükseldikleri karşılaşmanın ardından şöyle konuştu:

“Yerel medyaya gerçekten teşekkür etmek istiyorum. Taraftarımızın maçın başından bitimine kadar desteğinden dolayı memnun kaldım. Sabırla izleyince bu yönden çok öğretici bir şey oldu. Bir taraftarın takıma ne kadar güç verdiğini gerçekten çocuklar gördü. Allah’a çok şükürler olsun ne sakat, ne cezalı tertemiz finale kalma fırsatı yakaladık. İkinci yarının başında kendi sahamızda kalabalık olmamıza rağmen kalemizde gol gördük. Sonrasında Anıl’ın yerine Kenan’ı oyuna alarak rakibimizde Traore’yi durdurduk. Burada bir takımın kazanması için taraftarın ne kadar önemli olduğunu görmüş olduk. Rakibe büyük baskı oluşturdu. Benim kafamda artık Konya’daki final maçı var. Yarın sabah direk otele gidiyoruz istirahat edeceğiz. Oyuncularımıza tedavi ve masaj yaptıracağız, yarın antrenmansız geçecek, dinlenmeye çekileceğiz."

25-26 Mayıs’ta Konyaspor Tesisleri’nde çalışmalarımızı yapacağız. Biz bunları önceden planlamıştık. Alanya ve Balıkesir’e ekip gönderip izletmiştik. Alanyaspor’un geçmiş maç kasetlerini izleyerek bir plan oluşturacağız. Adana BŞB Başkanı, kulüp başkanı ve bütün çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.

Karşımızda deneyimli bir hocası bulunan Alanyaspor gibi önemli bir takım olacak. Hakikaten iyi oyunculara sahipler. İnşallah benim hayalim Adana’da 2 takımın da Süper Lig’de oynaması. Maçın hakemi Tolga Özkalfa’ya da teşekkür ediyorum. Hoca için çok zor bir maçtı. Allah’tan kaleciye sarı kart gösterip, oyunu hızlandırdı.”
Elazığspor Teknik Direktörü Ogün Temizkanoğlu ise, karşılaşma sonunda basın toplantısına katılmadı.

Kaynak: Amk Spor

Yorumlar

konyarena 30 bin kişi ile g e l i y o r u z... konyalı kardeşlerimize selam.
90 dk sabredemeyen çoktu hocam.sahaya atılanlar.içimizdeki irlandalılar.o kadar dedim küfüre erken başladınız akıllı durun diye ama dinleyen kim.1-1 e kadar devam ettiler.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
AlanyasporAdana Demirspor