8 yeni lisans çıktı

Adana Demirspor’da 8 oyuncunun daha lisansı çıktı ve toplam oyuncu sayısı 31’e yükseldi. Bugün lisansı çıkan oyuncuların isimleri şöyle: Ahmet Çelik, Barış Turan, Emrullah Şalk, Muhammed Emir Araboğa, Musa Bulut, Yiğit Gümüş, Yusuf Emre Alyaprak ve Yusufcan Demirok.

Bilindiği gibi TFF statüsüne göre kulüpler maçlar başlamadan önce sezon boyunca mücadele edeceği 25 kişilik listesini federasyona bildirmek zorunda.

Bu gelişmelerin ardından büyük umutlarla transfer edilen Stokes, Volkan Şen ve Nermin Hodziç'in lisanslarının henüz çıkarılmaması da dikkatlerden kaçmıyor.

Yorumlar

Bu çok kötü oldu. Geçen seneyi arayacağız gibi görünüyor. Orta saha hücum yönünden zayıf zaten bi de stokes ve volkan ın lisansı çıkmamış tam bi facia oldu bizim için. Stokes un eski takımı sözleşmesi devam ettiği için uefa ya başvurmuştu sanırım uefa dan karar bekleniyor diye düşünüyorum. Bu durumda süleyman forvet olarak oynar çünkü kalitesi forvet oynamaya müsait hareketli ve iyi topa vurabiliyor. Ben olsam süleyman ı herzaman forvet oynatırım çünkü forvet bölgesine araya kaçacak hızlı ve çevik bir oyuncuya ihtiyacımız var diğer forvetler aynı tipte bundan dolayı süleyman kesinlikle forvet oynamalı. Carayol da ağır oyuncu kanatlarda volkan ve kosecki oynamalı. Forvet de süleyman ve stokes çift forvet oynamalı . tabi lisansları çıkarsa çıkmaz ise ve transferde sorun olursa kötü olur. Partizan takımında oynayan bi siyahi oyuncu vardi omar diye onu alalım şartları uygunsa.
peki alalım hemen omar'ı siz bi arayın olmassa hafta sonu gelsin bi konuşalım ne istiyormuş veya söyleyin direk gelsin araç başında yapılan pazarlıklar daha etkili oluyor.
Ümit özat gitsin sen gel takımın başına
Neden en gerekli futbolcuların lisansı cıkmadı bir sorun mu var kulüpler arasında
cuvalladiniz...rezil oldunuz....baskan piyon....menejer sahte...bu yolun sonu nereye acaba
Lan takımımı düşünüyorsunuz yoksa ............mı geçiyorsunuz ciddi adam gibi yorum yapın yada kenera çekilin adam gibi yorum yapanlar yapsın

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor