5 haftalık program açıklandı

Spor Toto 1. Lig'de 5, 6, 7, 8 ve 9. haftaların maç programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig'de beş haftalık müsabaka programı şu şekilde:

5. hafta

14 Eylül Cuma:

  • 20.00 Giresunspor-Afjet Afyonspor (Giresun Atatürk)

15 Eylül Cumartesi:

16 Eylül Pazar:

  • 17.00 Kardemir Karabükspor-Osmanlıspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
  • 17.00 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)
  • 20.00 Gazişehir Gaziantep-Altınordu (Gaziantep)
  • 20.00 Denizlispor-Eskişehirspor (Denizli Atatürk)

17 Eylül Pazartesi:

  • 20.00 Balıkesirspor Baltok-Ümraniyespor (Balıkesir Atatürk)
  • 20.00 Gençlerbirliği-Tetiş Yapı Elazığspor (Stat açıklanmadı)

6. hafta

21 Eylül Cuma:

22 Eylül Cumartesi:

  • 14.00 Hatayspor-İstanbulspor (Antakya Atatürk)  
  • 14.00 Ümraniyespor-Gençlerbirliği (Ümraniye Belediyesi)
  • 19.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Kardemir Karabükspor (Elazığ Atatürk)
  • 19.30 Adanaspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

23 Eylül Pazar:

  • 16.30 Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep (Yeni Eskişehir)
  • 19.30 Afjet Afyonspor-Balıkesirspor Baltok (Zafer)
  • 19.30 Altay-Giresunspor (İzmir Atatürk)

7. hafta

29 Eylül Cumartesi:

  • 14.00 Hatayspor-Altınordu (Antakya Atatürk)
  • 14.00 Denizlispor-Tetiş Yapı Elazığspor (Denizli Atatürk)
  • 19.30 Kardemir Karabükspor-Ümraniyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

30 Eylül Pazar:

  • 14.00 İstanbulspor-Boluspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
  • 16.30 Balıkesirspor Baltok-Altay (Balıkesir Atatürk)
  • 19.30 Gençlerbirliği-Afjet Afyonspor (Stat açıklanmadı)
  • 19.30 Adana Demirspor-Eskişehirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

1 Ekim Pazartesi:

8. hafta

5 Ekim Cuma:

  • 19.00 Altay-Gençlerbirliği (İzmir Atatürk)
  • 19.00 Eskişehirspor-Hatayspor (Stat açıklanmadı)

6 Ekim Cumartesi:

  • 14.00 Ümraniyespor-Denizlispor (Ümraniye Belediyesi)
  • 14.00 Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor (Zafer)
  • 19.30 Altınordu-İstanbulspor (Bornova)

7 Ekim Pazar:

  • 14.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Gazişehir Gaziantep (Elazığ Atatürk)
  • 16.30 Boluspor-Giresunspor (Bolu Atatürk)
  • 19.30 Adanaspor-Balıkesirspor Baltok (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
  • 19.30 Osmanlıspor-Adana Demirspor (Osmanlı)

9. hafta

19 Ekim Cuma:

  • 19.00 Denizlispor-Afjet Afyonspor (Denizli Atatürk)

20 Ekim Cumartesi:

  • 14.00 Gençlerbirliği-Adanaspor (Stat açıklanmadı)
  • 19.30 Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor (Gaziantep)
  • 19.30 Balıkesirspor Baltok-Boluspor (Balıkesir Atatürk)

21 Ekim Pazar:

  • 14.00 Hatayspor-Osmanlıspor (Antakya Atatürk)
  • 16.30 Kardemir Karabükspor-Altay (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
  • 19.30 İstanbulspor-Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

22 Ekim Pazartesi:

  • 19.00 Adana Demirspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
  • 19.00 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova)

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor