4 isim Eyüpspor’da

Yapılacak kamp öncesi transfer çalışmalarına hız veren Adana Demirspor’da takımda düşünülmeyen oyuncularda kiralık olarak başka takımlara gönderiliyor.

Geçtiğimiz günlerde Eyüpspor genel kuruluna katılan ve bu kulübe bir takım oyuncuların gidebileceğini belirten Murat Sancak’ın açıklamalarının ardından takımdan ayrılacak isimler belli oldu.

Buna göre kadroda düşünülmeyen 4 isim Eyüpspor'a 'kiralık' olarak gönderildi.. Kulüp Başkanı Murat Sancak da Sinan Kurt, Alper Uludağ, Francih Ezeh ve Metehan Mimaroğlu'nun İstanbul ekibine gönderildiğini doğruladı.

 

Yorumlar

semih ve erhun da gidebilirdi. Hatta aosman var yeni gelen bu üçlüde tuzlaya gider belki.
Stamboulı gitmezse o hariç,tüm takımı kiraya verelim bu mantıkla..Tayyip'te Bjk'ye gitti gidecek..Neler oluyor neler...bu sezon rakiplerimiz yeni çıkanlar,muhtemelen düşecek Kayseri ve Antep olacak..4 büyükler ve diğerlerinin rakipleri biz değiliz bu mantalite ile...
Sinan hariç gerisi iyi olmuş sinan kalsaydı keşke
Demirsporumuz için hayırlısı olsun inşaallah. Emeği geçen oyunculara yeni kulüplerinde başarılar
çok güzel tam isabet karar hem gidenler için hem tkm için emeklerine sağlık yolları açık olsun.
Adama sorarlar,"bu oyuncuları neden aldınız diye??"...Alt yapıdan yetişen genç oyuncuyu tecrübe kazanması adına kiraya verirsin anlarız da,bunlar yaşı kemale ermiş oyuncular..Hele devre arası alınan yarım sezon top oynayan Alper'in durumu tam traji komik....Neyse uzatmaya gerek yok fiyaskolara alışığız sonuçta..
En mantıklı yorum senin aynen öyle gene çopluyoruz onlarıda sezon arasında kiraya verieiz
4 oyuncu eyüpsporu şampiyon yapar
Semih günlerde Eyüpspor da iş yapar
Maalesef,Metehan gibi bi oyuncunun kiymeti degerlendirilemedi.
Sinan kalmalıydı, yanlış karar.
Semih i de gönderin noluuurrr ;)

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor