"3 yıl içinde şampiyonluk hedefimiz var"

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak görevi bırakacağı yönündeki haberleri yalanlarken, Montella'nın sözleşmesini uzatmak için Avrupa şartı koştuğunu ifade etti. 

Önümüzdeki yıllarda şampiyonluk hedefleri olduğunu belirten Başkan Sancak, "Yüce rabbim nasip ederse önümüzdeki 3 yıl içinde Süper Lig şampiyonluk hedefimiz masada ama sabırla inatla ve güvenle" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Ne diyelim başkanimin agzindan bal damliyor neden olmasin Adanamizin bursadan başaksehirden neyi eksik eksigi yok fazlasi var neden olmasin inşallah oda olur hemde çok güzel olur akil ve sabirla olacak inşallah
Allah o günleri göstersin bizlere başkanım.
Başkanımıza ve hocamıza güvenimiz sonsuzdur , bu taraftar her zaman arkanızda olacaktır.daha güzel günlere inşaallah...kıskananlar çatlasın , büyük ads taraftarlarına başkanımıza ve montella hocamıza aynı zamanda sahada mücadele eden tüm futbolcu kardeşlerime ve teknik heyetin hepsine selamlar saygılar gönderiyorum.
bursaspor zmanında şampiyon olldu demırspor neden olmasın
iyiki varsı murat sacak
Türkiye de teksin sayın Murat sancak seviliyorsun saygılar
muvaffakiyetler dilerim başkanım. allah başımızdan eksik etmesin. hürmetlerimi sunarım
Büyük başkanım önderliginizde Avrupa ve şampiyonluk hayali neden gerçek olmasın...
Olur inşallah, neden olmasın. Bu bir yarışma. İyi oynayan, hedefi olanlar kazanır. Sonunda hedefe ulaşır. Biz de bu yarışta varız. Güneyin yıldızı ads sana şampiyon olmak yakışır. Allah yolunu açık etsin.
Evet olsun olmaya da bursa şu an nerede akhisar nerede karabük nerede beyler rüya dasınız sanirim
Müslüm Baba'dan "Haberimiz Yok" sn.Başkana gitsin...Gülümsedim sadece:))
Müslüm Baba nin en sevdiğim şarkısı, ölümle yüzyüze geldik aynada zamanı icmisiz haberimiz yok..ooff of
Oh be rahatladım,bu güzel haber içimi ferah etti,başkanımız tuttugunu koparan bir insan,eger kafaya şampiyonlugu koyduysa mutlaka başarır.Başarılar sayın başkanım,başarılar.
4 büyüğün döküntüleriyle TFF 1.ligde şampiyon oluruz artık
un var, irmik var şeker var helva neden olmasın.ads tarihin en şanslı günlerini yaşamakta sp liğ şampiyonlukla, süper olur.helal sana başkanım.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor