"3 puan için sahaya çıkmıştık"

Adana Demirspor'un orta saha oyuncusu Guy Roger maç sonu açıklamalarda bulundu.
 
Adana Demirspor'un siyahi oyuncusu Guy Roger Tonidouba da "Bugün ki maç için hafta içinde elimizden gelen en iyi hazırlığı yaptık. Ama sahada iyi bir Kayseri Erciyesspor bekliyordu. Umduğumuzu da gördük. İyi bir oyun sergilediler bize karşı. Tabi biz kazanamaya çalıştık. 3 puan için sahaya çıkmıştık. Ama ne yazık ki bu 3 puanı alamadık. Futbolda 3 skor vardır. Bugün mağlup olduk. Önümüzdeki maçlara daha iyi hazırlanarak, eksiklerimizi tamamlayarak galip gelmek için sahaya çıkacağız"diye konuştu.
 

Yorumlar

senin performansını çok iyi beğendim roger süper oynuyorsun derbide turgeylere koy bol bol gol at onları ez parçalı
baba roger daha çevik ve hızlı olmalısın biraz ağır kalıyon be gardaş ama topa hakimsin belli
Hafta içi bol bol portakal suyu iç muzlu süt iç iyice kendine gel maçta çok begendim oyun zekanı ve top teknıgını konya macına göre gayet iyiydin.anonim şşirketine goll at karıya götüreyim seni dostum.
roger kazım büfeden bir haftalık alışverişin benden yeterki turunçlara koy.
roger beni yanıltmadı, konya maçında çok büyük bir heyecan vardı üzerinde bu maçta ise takır takı oynadı biraz daha çabuk oynarsa lawalı aratmaz
allah gönlümüze göre versin mehmet çok güldüm yorumuna kazım büfe emrinde baba roger :)))))
baba rogerde biraz küçük emrah bakışları sezdim kedilere öle duygusal duygusal koy baba roger
Roger dün çok iyiydin, kedilere de 2 tane salla sonra gel sana mendereste kebap ziyafeti çekmeyen şerefsizdir.
TRT Yorumcuları Roger,in ilk onbirde oynatılmadığına hayret ettiler,geçen hafta konyada yenik durumdayken oyuna girdi o heyecanla iyi oyun çıkaramadı taraftarlarımız roger,ı topa tuttu,şimdi gördükki çok teknik bir oyuncu takıma uyum sağladıkça daha iyi olacaktır.Geldiği norveç,le aramızda en az 20 derece ısı farkı var bunlarıda göz önüne almak lazım.
HADİ ROGER KOY TURUNCUYA

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor