3 listeli seçim

Adana Demirspor’da yarın yapılacak seçimlerde 3 ayrı liste ile seçime gidilecek.

Yarın yapılacak Demirspor kongresine daha önce bilindiği gibi sadece Nilay Ateşoğulları adaylığını açıklamıştı. Bugün kulübe verilen aday listeleri ile bu sayısı 3’e çıktı. Edinilen bilgiye göre başkanlığını Aziz Kaya ve Kazım Bozan’ın yaptığı iki liste daha yarın seçimleri girmek için kulübe listelerini teslim ettiler.  

Yorumlar

Biz de Ali Koç umuzu arıyoruz. Nilay hanım belki de bizim için büyük bir şans olabilir. Yıllardır birbirinin fotokopisi gibi vizyon sahibi olmayan, proje üretemeyen, başarısız, beceriksiz başkanlar ve yöneticilerden sıkılmadık mı?? Bu kafa zihniyet değişmesse 30 tane daha futbolcu gelir, 3 teknik direktör gelir gider, internetten izleyerek 5 yabancı oyuncu transfer edilir. Borç 50 milyon tl ye çıkar! Haydi kongre üyeleri vakit tamam değişim zamanı şimdi.
Nilay hanımın karşısında ki adaylardan biri diğerinin lehine çekilir o adayda Demirsporun başkanı olur. Sözün özü Aytaç Durakla başlayan zihniyet yine devam eder. Ama artık Demirsporda boş tribünlere oynar. Bu benim şahsi fikrimdir. Benim açımdan artık maçlara gitme devri bitmiştir. Allah Demirsporumuzun yardımcısı olsun.
Hani azizkaya vazgecmisti.25 milyon lazim sampiyonluk icin bizde 15 var destekte yok bize diye aciklama yapmisti.ne oldu son anda liste cikti anlamadim.nilay hanim hic belediye destegi almadan adayligini aciklamisti.ads taraftari surekli belediye gudumlu baskanlar istemiyordu o zaman en uygun nilay hanimmi.
Simsekler grubu yapti yine ........... ...........
Nilay niıay niıay inşaallah
ozaman nilay hanım hariç kim seçilir bizde hiç olmasa adanasporlu taraftarlar gibi onurlu davranıp maç gitmeyelim arkadaşlar paso lig iptal ettirelim yoksa boşuna parasını boşver sagliginizdan nesemizden olmayalım maç vereceğimiz ayiracagimiz vakti eşinize çocuğumuza ayıralım olmazmi nasıl olsa herkes menfaatini düşünüyor kulübü ve bizi varmi düşünen varsa oda gerçek taraftar ve ailesidir
a.d.s lilik bu mudur adana sporu örnek gösterip maçlara gitmemek de ne demek biz ads liyiz başkalarına benzemeyiz en kötü günümüzde bile o formayı yalnız bırakmayız ads için en hayırlısı olur inşallah diyorum genel kurul üyelerinin dogru karar vereceklererine inanıyorum kim olursa tam destek verilmeli diyorum saygılar sunuyorum.a.d.s
Nilay hanım seçilmezse benim için demirspor sevdası fiiliyatta bitmiştir. Yani ne maçlara giderim ne destek olurum bundan sonra, gerçi şimşekler grubunun da istediği bu. En güzeli kongre üyesi olup sevdamızı bu çakalların elinden kurtarmak.
Diğer iki kukla adayın hemen adaylıktan çekilmesi gerekiyor. Gerçek Demirspor taraftarı Nilay Hanım'ı destekliyor ve istiyor. 'Biz olmasak Demirspor olmazdı' edebiyatı yapanlar bu mu taraftarlığınız sizin ? Diğer iki kukla adaydan biri seçilirse küme düşeriz..
Evet yine başladılar,demirsporu .... için ve yaptıkları .... işleri ibra etmek için yine iş başındalar.yine nilay hanım a karşı boş ........... cephe oluşturuyor. Ali cengiz arkadaşın yazdığı gibi nilay hanımdan başkası seçilirse bende maçlara gitmeyeceğim. Bunlara yedirdiğimiz para yeter artık. Ya nilay hanım başkan olur taraftar tribünlere gelir yada diğer kişilerle boş stada oynar demirspor.
EĞER ; -ESKİ HAMAM ESKİ TAS- OLURSA ONURLU HİÇ BİR DEMİRSPOR TARAFTARI MAÇLARA GİTMEMELİ.BU TARAFTAR ; MAMACILARIN , ÇAKALLARIN OYUNCAĞI OLMAYACAĞINI GÖSTERMELİ.BİZLERİ KÜME DÜŞMEDİK DİYE SEVİNDİRMEYE ALIŞTIRDILAR.VEREMİ GÖSTERİP SITMAYA RAZI ETMEYE ÇALIŞIYORLAR.ARTIK BİTMELİ...
Bugun benim icinde milat olacak ya maclara devam ya tamam dicem.eger herzamanki seneryolar tekrarlanirsa bugum yani birbirlerinin lehine cekilmeler falan yine kendi kendilerinj getirirlerse bir daha bu duzen bitene kadar maca falan gitmek yok.gideresemde namerdim.kendileri calsin kendileri oynasin.nilay hanim olmadiktan sonra bu kuklalarla nereye kadar.yeteri bilirseniz yeter artik dusun yakamizdan.
Demirspor bir sevdadır bu herkese nasip olmaz. Bugün bu lig yarın süper lig belki de 2. lig önemli olan Demirspor u koşulsuz sevmek eğer Demirspor düşecek diye kötü oynuyor diye maça gitmeyip desteklemiyorsanız kusura bakmayın siz Demirsporlu değilsiniz. Sürekli tuttuğunuz takımın yenmesini istiyorsanız 3 büyük denen takımları yada Avrupa nın güzide takımlarını tutabilirsiniz.Demirsporda başkanlarda geçicidir. kimse unutmasın.
Nilay hanımın dışında, yine içi boş, projesiz başkan seçilirse bundan sonra maçlara ben de gitmiyorum. Ürün vs. de almıyorum. Takımın silkelenmesi için gerekiyorsa ciddi bir protesto yapılmalı artık. 24 senedir maçlara gidiyoruz da ne oluyor?
Seyhan çukurova belediyeleri artık elinizi taşın altına sokma zamanınız gelmedi mi
Maçlara ya tamam ya devam , diğer arkadaşlara katılıyorum

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor