"23 milyon TL borç ödedim, toplam borç 30 milyon TL"

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak sosyal medyada gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Genç gazeteci Salim Manav’la Instagram’da canlı yayın gerçekleştiren Başkan Sancak, taraftarları kırmadı ve gece 02.00’de başlayan canlı yayın saat 04.30’da sona erdi. Bütün soruları yanıtlayan Sancak, taraftarlara çağrıda bulundu ve ‘Tribünde küfüre hayır’ dedi. Murat Sancak taraftarlara şu mesajı da verdi: “Rica ediyorum büyük başkan demesinler bir büyük var o da yüce Rabbim”

Salim Manav’a konuşan Murat Sancak’ın sözlerinden önemli satır başları:

“Kulübü devraldığımda borç 53 milyon TL’ydi şu an kulübün toplam borcu 30 milyon TL 23 milyon TL borç ödedim. 5-6 transfer yapacağız. Ama en fazla 6 transfer olacak. Berk Yıldız,Kaan Kanak, Vedat Bora bu oyuncularla anlaşırsak kalırlar anlaşamassak giderler. Berk’in sözleşmesi devam ediyor. 2 yabancı forvetle görüşüyoruz bir de yerli olabilir. 2 maçlık cezamız büyük ihtimal kaldırılacak. VAR için de görüşmelerimiz devam ediyor. Gökhan Töre, Adebayor, Sneijder ismi gündemimizde yok. Muğdat Çelik ile de görüştük. Asistati ile görüşmemiz oldu”

“Metin Korkmaz benim kardeşimdir. Kulüpten bir kuruş kazanmadı. Ben 30 maçı izledim, Metin 34 maçta takımla birlikte yer aldı. Hatay maçından sonra göz yaşlarını tutamadı. Algı oluşturanlar avucunu yalar”

“Heyacanımı kaybetmedim, heyacanımı kaybetsem gece bu saatte Salim kardeşimle yayın yapmam. Adana Demirspor benim için çok ayrı”

Süper Lig Yolu

Yorumlar

ALLAHİNA gurban
başkanım sen ne diyorsan odur se bizim için allahın bir lutfusun sen adam gibi adamsın iyi tranferler yapacagından hiç şüphemiz yoktur metin korkmaz için olumsuz yazanlarada aldırış etme sen zaten iyisini yaparsın saygılat.a.d.s
Boş kabadayılık yapmıyalım kolay kolay başkan bulunmaz. Başkanımızın kıymetini bilelim bir miy bir gaziantep olmuyalım
Sayın başkan, geçen haberde borç 53 milyon şeklinde lanse edilmişti tabi bu da bizde çok büyük şok yaratmıştı. Sanırım yanlışlık düzeltildi. Tüm taraftarlar adına size teşekkür ediyorum. Sizden ricam yaşlı oyuncu almayalım. En yaşlı oyuncumuz muğdat olsun. Muğdat bizim aradığımız oyuncu tipinde çok hareketli ve teknik geçen sezon ileri uçta oynayan pote ve gladky aynı tipte oyunculardı ikiside maalesef ağır. Muğdat transfer edilirse pote ile beraber ileride iyi işler yapar pote de eski günlerine döner inşallah. Orta sahaya da yaratıcı bir on numara gerek. Saygılar başkanım.
Geçin bunları.haticeye değil neticeye bakın.gecen seneyi hatırlayın.ayni konuşmalar ne oldu .netice fiyasko. Iktidara dirsek teması olan sn.beyefendi ads un renklerini bilmezken neden bu kadar büyük paraları batik bir kulübe verir. Sn.beyefendi garanti görmezse 1 kuruş harcamaz. Amaçlar başkadır.amac adana halkının ve ads taraftarı üzerinden spor kamuoyunun olumlu tepkilerini alıp bilmediğimiz amaçlarına varmaktır. Sn. Beyefendi 23 trilyon borç ödediğini söylüyor ya peki kendiside 50 trilyon harcamasını.. bu ads un borcu degilmidir.. neticeye bakacaksınız.ads borcada siyasette gırtlağına kadar sokulmuştur.ads sn.beeyefendi için bir hobi bir araçtır. Kimseye biat etmeyin özgurlugunuzude satmayın.
sayın başkan anladık kulübe çok para verdin tamam çok paran var biz görmedik ama öle diyorlar çok zenginmişsin demırspora kimi aldın söylermisin yıldız oyuncu olarak kimi aldın aydogdu dönemınde takım final oynuyordu senin dönemınde 6.zorla olanbildik tablo ortada
Gökoğlu diye bağıranlar nirdeler..adam kötümü oldu.. sn. Başkan yönetimi alırken mali tabloyu ibra ettiniz. Orda borçlar yazıyordu zaten. Bırakın bu mavralari. Ads un renklerini bilmezken bu kadar para harcamanız zorla playofa kalmanız mi başarımı...sizin amacınız ads değil....

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor