"2 ve 3. goller bizi demorolize etti"

Fatih Karagümrük Antrenörü Gökhan Kağıtçıoğlu, Adana Demirspor maçı ile ilgili "2 ve 3. gol bizi demorolize etti. Ondan sonrası için söylenecek bir şey yok” dedi.

Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında Fatih Karagümrük, deplasmanda Adana Demirspor’a 5-0 mağlup oldu.

Maç sonu basın toplantısında açıklamalarda bulunan Fatih Karagümrük Teknik Sorumlusu Gökhan Kağıtçıoğlu, "Adana deplasmanı zor bir deplasmandı. Zor olacağını biliyorduk. 10 kişi kalana kadar her şey planladığımız gibi gidiyordu. Emre ile de kaçırdığımız yüzde 100 gol pozisyonu var. Kırmızı kart pozisyonunu içerde tekrardan izledik ancak sarı kart verilebilecek bir pozisyon diye düşünüyorum.10 kişi kaldıktan sonra yediğimiz gol takımın gardını düşürdü. İkinci yarı daha bir arada oynamaya çalıştık. Daha bir arada olmamız gerekiyordu ama arkasından gelen 2 ve 3. gol bizi demorolize etti. Ondan sonrası için söylenecek bir şey yok” diye konuştu.

Yorumlar

Sarı kartı.Lan adam tekme atıyor hala sarı kart verilebilirdi diyor :D?
Senin gibi insanlar Türk Futbolunda antrenörlük yapıyorsa Ülke Futbolu bitmiştir zaten. O pozisyona sarı kart diyen adamın futbol ile alakası zaten yoktur. Gitsin Buz pateniyle uğraşsın. Torpille gelinen seviye bu kadar oluyor işte
Sen bırak bu işi arkadaşım..Senin kafanda olanlar yüzünden futbol bu halde..Kaptana yapılan da kırmızıydı hakeme dua edin..Disiplinsiz takımınız yarın sizi de işsiz bırakır..Ağbi nasihatı,demedi demeyin..
sn sorumlu sana cevap bile zuldür volkan abin ne dedıyse o nu söylüyorsunuz .diyeceğiniz iki kelime biz bu işi bilmiyoruz yada gücümüz yetmedi. nokta.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor