2 bin 200 Demirsporlu geliyor

Süper Lig’e dönüş yolunda mücadelesini sürdüren Bursaspor’un bu haftaki rakibi kendisiyle aynı hedefi kovalayan ve 25 yıldır Süper Lig hasreti çeken Adana Demirspor.

Ligin ilk yarısında oynanan maçı mavi lacivertliler 4-1 kazanmıştı.

Ligde şu ana kadar sergiledikleri performansla Şampiyonluk için ümitlenen güney ekibinde taraftarlar da Bursa’ya kalabalık bir şekilde gelmeyi planlıyor.

Satışa çıkan 2200 deplasman tribünü biletini kısa sürede tüketen Demirsporlular, sosyal medyadan “Bursa’ya şov yapamaya gidiyoruz” mesajları yayınlıyor.

Buna karşın Bursasporlu taraftarların da pazar günü oynanacak bu önemli maçta tribünleri doldurması bekleniyor.

Yeşil beyazlı taraftarlar da renktaşlarına çağrılar yaparak hem takımımızı destekleyelim hem de tribün konusunda en iyi olduğumuzu herkese tekrardan gösterelim diyorlar.

Kaynak : Bursa.com

Yorumlar

Sayisini hatırlamadığım kadar deplasmana gittim.zaman zaman istenmeyen olaylara tanık olduk.hakliydik haksızdik, ama karar veren merci bizler değil hukuktu kanunlardı. Bizler ise tamamen hislerimizin kurbanı oluyorduk.ve istenmeyen olaylar ile adana adı ve ads yan yana geliyordu. Insan herşeyin üzerindedir.kimsenin kili bile zarar görmesin. Futbol bir gösteri oyunu olduğunu kabul edelim. Hislerinizi şiddete kapatalim. Önemli bir maçta bu dahada öne çıkmaktadır. Tuzaklara düşmeyelim. Sinirimizi bir başkalarına tasittirmak gibi bir lüksümüz yok. Hiç kimsenin yok. Sağ salim gidelim , sonuç ne olursa olsun sağlıkla geri dönelim...
yenecegizallahizniyledemirsporum

Yeni yorum ekle